TI Juice Dat Ting – Red Ting [Recenze]

Máme zde třetí kousek z řady Dat Ting od TI Juice a zároveň v současné době poslední recenzi na aromata od TI Juice, kterým je Red Ting. Pojďme se tedy do toho rovnou pustit.

Popis výrobce je následující „Lahodný a nadýchaný malinový cheesecake. A my se podíváme na to, jak chutná.

Chuť je velice subjektivní záležitost, proto vezměte v potaz, že co chutná mně, nemusí chutnat vám, a naopak.

Red Ting

Hned první chuť, kterou ucítite, je někde na pomezí mezi klasickým cheesecakem a tvarohou koláčovou náplní, která je podobná jako u Blue Ting. Tato chuť je příjemně lehce nakyslá po tvarohu, zároveň má lehkou hořkost, jakou známe z cheesecaků.

Tahle jemná a krémová chuť se míchá s jemnou chutí malin. Ty nejsou nijak chemické a celou tvarohovost zjemňují. Jediné, co by šlo malinám vytknout, je fakt, že občas je jejich chuť lehce podobná spíše jahodám, ale to je spíše jen nepatrný detail, který může být čistě subjektivní.

Co mi však na celé chuti lehce chybí je absence sušenkového podkladu, který je pro cheesecake typický. Tedy, ta chuť zde úplně nechybí, ale je dosti upozaděná a myslím, že by mohla být výraznější, což by udělalo celé aroma zajímavějším.

Celkově se však nejedná o nijak tuctovou chuť a úspěšně se odlišuje od dalších podobných na trhu. Chuť je lehká, krémová, rozhodně vhodná i na celodenní vaping a ani přes slabou chuť těsta mi v ní nechyběla hutnost, kterou mám u dezertových chutí rád.

Pokud tedy máte rádi cheesecaky, ale hledáte nějaké oživení, zkuste Red Ting a myslím, že budete mile překvapeni.

A tímto končíme (prozatím) s recenzemi na aromata of TI Juice. Já velice děkuji Ivy a Tomášovi Sauerovým, kteří za TI Juice stojí a zaslali aromata do recenzí, a těším se na jejich další novinky.

Red Ting dostanete v 60ml lahvičce s 12 ml aroma, které je potřeba dolít bází, a ev. nikotinovým boosterem. Výrobce (i já) doporučuje nechat liquid po namíchání alespoň 14 dní odležet.

Testovacími atomizéry byly Geekvape Peerless RDA a Geekvape Creed s braidy od Braidmana a SteamCrave Aromamizer Plus s nichromovými claptony od Stifa.

Líbí se vám naše články? Podpořte nás na Patreonu!