TI Juice Dat Ting – Orange Ting [Recenze]

Dnešní recenzí vybočíme ze základní řady TI Juice a podíváme se na první kousek a to Orange Ting.

Popis výrobce je následující „Lahodný a krémový smoothie s pomerančem. A my se podíváme na to, zda popisu odpovídá, a jak chutná.

Chuť je velice subjektivní záležitost, proto vezměte v potaz, že co chutná mně, nemusí chutnat vám a naopak.

 

Pomerančová aromata patří mezi ty nejtěžší na vychytání, jelikož často chutnají chemicky nebo připomínají spíše rozpustné nápoje. Po přivonění jsem měl obavu, že i pomeranč v Orange Ting bude připomínat onen rozpustný nápoj. Ale po prvních potazích jsem byl mile překvapen.

Nejedná se sice o pomeranč v syrové podobě, ale o pomerančový krém. Osobně spíše než pomeranč mi chuť připomíná mandarinku či velmi vyzrálý pomeranč. To ale nemění nic na tom, že chuť není ani chemická, ani nepřipomíná šumivý nebo rozpustný nápoj ze supermarketu.

Jelikož jsem neměl možnost někdy pomerančové smoothie ochutnat, je pro mě trochu těžké najít příměr. Ale příchuť by se dala přirovnat ještě džusu ze zralých sladkých pomerančů, která je doplněna krémem nebo trochou mléka.

Samotná krémovost celou chuť odlehčuje a posouvá na jinou úroveň. Na nádechu tedy dostanete především chuť pomerančového krému, na výdechu pak především chuť pomeranče s lehkou kyselostí/trpkostí, která celou kombinaci příjemně uzavře.

Sám bych však uvítal trochu výraznější chuť krému nebo trochu kyselejší pomeranč. Celkově se jedná o lehkou chuť vhodnou na celodenní vaping, která není zbytečně sladká, ale ani mdlá. A byť jsem vyznavač spíše hutnějších chutí, v případě Orange Ting mi hutnost vůbec nechybí. Myslím, že Orange Ting potěší jak vyznavače ovocných, tak i dezertových liquidů.

Orange Ting dostanete v 60ml lahvičce s 11 ml aroma, které je potřeba dolít bází a ev. Nikotinovým boosterem. Výrobce (i já) doporučuje nechat liquid po namíchání alespoň 14 dní odležet.

Testovacími atomizéry byly Geekvape Peerless RDA s braidy od Braidmana a SteamCrave Aromamizer Plus s nichromovými claptony od Stifa.

 

Líbí se vám naše články? Podpořte nás na Patreonu!
Become a patron at Patreon!