TI JUICE Dat Ting – Blue Ting [Recenze]

Než se pustíme do ovocných příchutí od TI Juice, tak se podíváme na další kousek z řady Dat Ting, který je mým asi nejoblíbenějším kouskem od tohoto výrobce. Jedná se o Blue Ting a nikdy mi lahvička nevydrží dlouho. Protože se prostě nedá přestat. Recenzi jsem si chtěl nechat nakonec, ale do té doby by mi asi nic nevydrželo.

Popis výrobce je následující „Čerstvě upečený krémový koláč s borůvkami. A my se podíváme na to, jak chutná.

Chuť je velice subjektivní záležitost, proto vezměte v potaz, že co chutná mně, nemusí chutnat vám, a naopak.

Představte si drobenkový koláč s tvarohovou náplní, který je navrch zasypaný borůvkami. Ale ne žádnými z mrazáku nebo ve formě džemu, ale opravdu čerstvě natrhané borůvky.

Všechny tyhle chutě se v Blue Ting mísí a chutnají opravdu jako borůvkový koláč vytažený z trouby.

Těsto je drobenkové, sladké tak akorát a tvoří skvělý základ pro celou chuť. Následuje tvarohová náplň, která má jak lehkou kyselost tvarohu, tak vanilkové tóny, které celé chuti ještě více lichotí.

A na závěr borůvky. Zatím u žádného liquidu jsem se nesetkal s tak autentickou a ničím nerušenou chutí čerstvých borůvek, jako právě zde. V jiných případěch jsou borůvky spíše džemové nebo chutnají, jako kdybyste z nich zapomněli vytahat zelené lístečky z borůvčí. Prostě perfektní chuť borůvek.

Málokdy se mi stane, abych měl po ochutnání nějakého liquidu chuť si doma udělat to, co má představovat, ale v případě Blue Ting ano. A při tom, že jsou borůvky sezónní záležitostí, jsem rád, že Blue Ting existuje, protože pokud něco opravdu miluji, tak je to právě borůvkový koláč, který tohle aroma naprosto věrně napodobuje.

Zatímco u dalších dezertových příchutí je potřeba je po namíchání nechat odležet, u Blue Ting nikdy nevydržím a rád si ho dám hned po namíchání. Sice není hned na začátku tak výrazné těsto, ale chuť tvarohu s borůvkou zde najdete okamžitě. A zároveň je chuť vhodná jen tak ke kávě, ale i na celodenní vaping.

Takže ještě jednou, za mě nejlepší kousek od TI Juice vůbec!

Blue Ting dostanete v 60ml lahvičce s 15 ml aroma, které je potřeba dolít bází, a ev. nikotinovým boosterem. Výrobce (i já) doporučuje nechat liquid po namíchání alespoň 14 dní odležet.

Testovacími atomizéry byly Geekvape Peerless RDA a Geekvape Creed s braidy od Braidmana a SteamCrave Aromamizer Plus s nichromovými claptony od Stifa.