TI Juice – Custard King [Recenze]

Je čas se podívat na další kousek od TI Juice a tentokrát půjde o Custard King.

Popis výrobce je následující „Custard v podání TI Juice je vanilkový cheesecake s lahodným krémovým pudingem“. A my se podíváme na to, zda popisu odpovídá, a jak chutná.

Chuť je velice subjektivní záležitost, proto vezměte v potaz, že co chutná mně, nemusí chutnat vám a naopak.

Pro mě, jako milovníka custardů a vůbec pudinkových liquidů, se jedná o kousek, který jsem rozhodně musel zkusit. A nezklamal.

Vůbec jsem tedy v chuti nenašel onen zmiňovaný cheesecake, ale to mi vůbec nevadí, protože cheesecaky ve formě liquidů pro mě byly doposud spíše zklamáním. Popravdě jsem si popis výrobce přečetl až při psaní této recenze, ale dříve by mě nenapadlo ho tam hledat.

Ale teď k samotnému custardu. Tedy v tomto případě, pudinku. Ten mi připomněl dětství a pudink se šlehačkou. Ne ten dělaný doma, ale ten kupovaný, který mi vždycky chutnal trochu víc. Hlavně protože oproti tomu, co si uděláte doma, je krémovější a trochu nadýchanější. A takový je přesně Custard King – krémový, nadýchaný pudink se šlehačkou navrchu.

A právě ona krémovost je to, co u pudinkových liquidů jen tak nenajdete. V případě většiny (těch vanilkových) se jedná o hutný pudink.

Jak jsem již zmínil u Tarty Lemon, mám přeci jen raději hutnější chuť liquidů, obzvlášť u custardů/pudinků. Zde mi ale ona hutnost nechybí, jelikož tu krémovost by hutnější chuť pudinku asi přebila. A to by byla škoda.

Jediné, co mi asi chybí, je třeba špetka nějakého koření, jako skořice nebo čistá vanilka, ale pokud vezmeme v potaz, jak chutná Custard King jako celek, dá se to snadno opomenout.

Poslední slovo k cheesecaku – po přečtení popisu jsem se ho trochu snažil v chuti hledat. Nenašel jsem vysloveně cheesecake, ale lehce upozaděně jsem našel lehké tóny jak náplně, tak grahamové krusty (rozumějte tím sušenkový základ cheesecaku). Osobně jsem rád, že nejsou výrazné, jelikož by dle mého celou chuť, která je dle mého pečlivě vyladěná, nabouraly.

Nakonec, nejedná se o moji první a ani poslední lahvičku Custard Kingu, kterou jsem měl. A to především proto, že se nejedná o tuctový pudink, kterých je na trhu plno. Pokud jsou tedy na vás ostatní pudinkové liquidy moc hutné, nebo nemusíte jejich ovocné variace, Custard King by vás mohl příjemně překvapit.

Testovacími atomizéry byly Geekvape Creed a Aromamizer Plus s nichromovými claptony a Geekvape Peerless RDA s braidy od Braidmana.

Líbí se vám naše články? Podpořte nás na Patreonu!
Become a patron at Patreon!