TI JUICE – Butter Fruit [Recenze]

V základní řade TI Juice už se dostáváme k ovocným kouskům. Ale dnešní recenze je ještě na pomezí a dezertu a ovoce.

Popis výrobce je následující „Pečená jablka zalitá karamelem a hnědým cukrem. A my se podíváme na to, jak chutná.

Chuť je velice subjektivní záležitost, proto vezměte v potaz, že co chutná mně, nemusí chutnat vám a naopak.

 

Je podzim a k němu patří ovoce, ohýnek a tedy i opékání jablek. A pokud nemáte možnost si jablka opéct, TI Juice vám pomůže se vrátit do dětství.

Butter Fruit totiž velmi věrně připomíná jablka opékaná na ohni. Jablko není nijak kyselé ani chemické. Co v chuti najdete je i lehce nahořklá karamelizovaná slupka, která k opékaným jablkům neodmyslitelně patří.

Celé jablko je pak lehce přelité karamelem, ale nikoliv bonbonovým, ale tím, který si uděláte doma v rendlíku z cukru.

Více asi ani netřeba k chuti psát, jelikož je natolik věrná, že snažit se ji více popsat by bylo asi zbytečné.

Co však musím dodat – (dle mého názoru) Butter Fruit není rozhodně aroma na celodenní vaping. Při druhém tanku už jsem většinou začínal mít, že něco nehraje. Ale je to stejné jako s těmi pečenými jablky, i tam vám bude stačit jedno.  Každopádně do kapáku, k čaji nebo jen k připomenutí si bezstarostného dětství se jedná o velmi povedený kousek. Chuť není ani chemická, ani nijak přeslazená, je prostě autentická. Za to velký palec nahoru.

 

Butter Fruit dostanete v 60ml lahvičce s 9 ml aroma, které je potřeba dolít bází a ev. nikotinovým boosterem. Výrobce (i já) doporučuje nechat liquid po namíchání alespoň 14 dní odležet.

Testovacími atomizéry byly Geekvape Peerless RDA s braidy od Braidmana a SteamCrave Aromamizer Plus s nichromovými claptony od Stifa.