Throne Squonker kit by Avidvape [Novinka]

Throne Squonker kit je nová variace na elektronický squonk mod v kitu s vlastním RDA od Avidvape. Co si o něm můžeme říci? No, popravdě toho moc není. Kromě reklamního textu o tom, jaké vás čekají zážitky, a že jsou první na světě se squonk modem s 0,96″ OLED barevným displayem a infografiky, se moc nedozvíme. Ale i z toho mála se dá tušit, že by mělo jít o celkem povedený squonk mod (i když ten barevný display bych klidně oželel).


 

 

 

Throne by se měl podle infografiky dělat ve čtyřech barevných modifikacích

 

Na to, že v sobě mod ukrývá dva 18650 li-on články, 8 ml lahvičku a čip výkonné elektroniky, která má dávat až 200 W, to není nijak velký mod, jak by se dalo čekat. Se svými 41 x 47,5 x 82 mm patří k průměru. Jeho tělo by mělo být ze zinkových a hliníkových slitin. Chip by měl zvládat jak Power režim, tak TC, a neměl by chybět bypass. U toho by mě zajímalo, jestli bude fungovat jako sériová nebo paralelní mechanika. Ale tipnu si, že paralelní. Odpory by měla elektronika zvládat v celkem velkém rozsahu od 0,05 po celé 3 Ohmy.
RDA by mělo být o průměru 24 mm a celkové výšce s drip tipem 32 mm. Samozřejmě z nerezové oceli.

 

 

Mod by měl mít dnes už klasické rozložení ovládacích prvků včetně USB portu, který ale zřejmě nebude sloužit k dobíjení.
Atomizér se asi nebude vyznačovat něčím originálním, pokud za originalitu nebudeme považovat návrat k třípostové konstrukci. Alespoň snad ten plusový post bude opravdu se dvěma vstupy pro nožičky spirálek.

 

Co ale určitě dokážu ocenit, je hluboký výřez pro prst u lahvičky. Nepatřím k lidem se štíhlými prsty, a tak mě celkem iritují ty důlky co se u squonků běžně dělají. I proto mě dosud žádný squonk moc neoslovil. Kdo má pořád sundávat panel modu z palce. 😉

 

 

O tom, jaké režimy bude chip umět, jsme si už říkali, ale zapomněl jsem zmínit, že bude mít i VPS, tedy možnost nastavení žhavící křivky. Snad nebude jen pro nerez.

 

 

Podle infografiky se v balení bude nacházet dnes už obvyklý set věcí, které patří k dobré výbavě.

 

 

Takže závěrem mohu říci, že pokud vyjde vše, co Avidvape slibují v reklamním popisu a infografice alespoň ze tří čtvrtin, půjde o povedený squonk kit, který snad už osloví i mě. 😉