Think Vape Sailboat 85W TC mod [Novinka]

Výrobce elektronických cigaret Think Vape asi není třeba představovat. Každý z Vás dozajista narazil na nějaký jeho výrobek – Thunder 200W, Thor 200W, MKL 200, Exus Ark 200, případně Finder 250, z menších modů např. Box 75 nebo Finder 75.
Teď ale přichází s modem, který je jak vzhledem, tak výkonem, trošku někde jinde – a vůbec to nevypadá špatně.
Pojďme se podívat na Sailboat 85W.

 

Mod je vyrobený ze zinkové slitiny (Kirsite) a polykarbonátu, díky tomu by měl být, podle výrobce, lehký, odolný a příjemný do ruky. Díky hmotnosti 155 gramů a rozměrům (93x45x30 mm) ho tak můžete brát všude s sebou a nezatíží ani kapsu, ani kabelku. Vzhledem k ohlášené ceně 50$ (bez 10 centů) pak nezatíží ani Váš rodinný rozpočet a bude vážným konkurentem například pro Asmodus Colossal.

Jeho zaoblený tvar má evokovat plachtu člunu, mě osobně ihned napadlo slovo spinakr, což je pomocná plachta pro rychlejší jízdu po větru.

 

Mod je určený pro jednu baterii 18650, má běžnou sadu provozních režimů, tedy Watt mode, TC pro nerez, titan a nikl a režim bypass, kdy by se měl chovat jako mechanika s ochranami. Maximální výkon udávaný výrobcem je 85 W, pracovní rozsah odporu je 0,1 až 3,0 Ohmu, teplotní rozsah TC režimu je 100 – 315 °C.

Na modu jsou dvě viditelná tlačítka (+/- W), jako Power tlačítko by měla fungovat horní část polykarbonátového krytu 0,96″ displeje (2,44 cm), pod displejem a tlačítky je konektor micro-USB pro nabíjení (v balení je i kabel s koncovkami USB-microUSB).

 

 

Na obrázcích je vidět, že mod vypadá, jako kdyby byl umístěný v nějakém stojánku, ten je ale součástí těla modu a už teď mě zajímá, jak stabilní postoj bude mod na stole mít. V nabídce jsou následující barevná provedení – černá, bílá, fialová, duhová, červená a zelená, barvy nejsou křiklavé a nepůsobí levným, plastovým dojmem.

 

Jsem vážně zvědavý, jaká bude finální cena tohoto modu v ČR, a jestli bude také tak rozšířený mezi vapery, jako již zmiňovaný Colossal.