The Cotton Candy Collection [Recenze]

Cotton Candy je – jak je udáváno na obalu – vata pěstována bez pesticidů, insekticidů, herbicidů, larvicidů a průmyslových hnojiv. Výrobce prý dokonce uvádí – nemohl jsem ověřit, protože stránku www.igotcandy.com se mi nepodařilo najít – že nebyla použita ani genově manipulovaná bavlna, a že každá šarže je kontrolována v souladu s USP General Chapter 670 a výsledky kontrol prý jsou na požádání k dispozici. Ale jak píši, stránku výrobce se mi nepodařilo navštívit. Třeba budete mít více štěstí než já a tyto informace dokážete ověřit.

Cotton candy (cukrová vata) jsem na otestování dostal od Lukáše (Karotky) Mrkvičky a tímto mu zároveň děkuji.

A jak mé testování dopadlo?
Cotton candy je další z řady tak zvaně „prémiových“ vat vyráběných vapery pro vapery. U těchto vat se dostávám do testovací nouze, protože o nich není vlastně moc co psát, pokud člověk nechce celou recenzi spláchnout jen slovy: “…výborná, dobře se s ní pracuje, saje jak divá, liquid drží, etc, etc…“. U téhle kategorie, tedy tak zvaných „prímiových“ vat, lze jen těžko najít něco, co jim vytknout. Pokud mi na testování budou chodit vaty této kategorie, tak s testováním asi brzo skončím. Protože je to vlastně na jedno brdo.

Takže to nebudeme prodlužovat.

Plusy:
+ saje jak divá
+ není problém s ní pracovat
+ nekecá do chuti
+ liquid drží a ani po odstavení tanku pod ním za 24 hodin většinou nenajdete loužičku
+ zvládá i dost vysoké výkony
+ liquid ochotně odevzdává spirálce k odpaření

Mínusy:
– nelze si ustřihnout potřebný proužek a člověk si musí potřebné množství odtrhnout ze silnějšího provazce
– možná jen moje neschopnost dostat se na stránky výrobce a vůbec výrobce dohledat

Závěr:
Nenašel jsem jediný důvod, proč si tuhle vatu do atomizéru neosadit. Možná jen pro její malou dostupnost na našem trhu, protože výrobce by měl být z USA

Fotografie jsou od EastFun, protože jsem nebyl první, kdo tu vatu testoval. 😉