Symmetry Six[RECENZE]

Popis výrobce říká, že v tomto liquidu se pocukrovaná rebarbora s jahodami pojí s kombinací ovsa, grahamovou drobenkou a vanilkovým krémem v komplexní a skvěle vyvážený e-liquid. Na své si tak přijdou jak milovníci ovoce, tak ti, kteří holdují dezertům.
 
Liquid se tradičně prodává v poměru VG/PG 50/50 v silách nikotinu 3 – 6 – 12 mg. Zkoušeno v mém oblíbeném Vapor Giant V5S a Skyline.
 
Je to liquid zlatavé barvy. Dle vůně bych řekla, že se musí jednat o nějaký vanilkový pudink.
Občas se mi stává, že zakoupím nějakou příchuť dle skvělého popisu, ze kterého už se mi sbíhají sliny, a pak jsem zklamaná. K tomuto liquidu jsem naopak dosti rezervovaná, jen dle popisu bych si ho nikdy sama nekoupila. Přeci jen vapovat oves mi připadá již trochu přes čáru. A navíc o rebarboře vím jen to, že se má jednat o nějaký druh zeleniny, ale jak skutečně chutná, to netuším.?
 
Nicméně v tomto případě nevyzkoušet by byla velká škoda. Jedná se alespoň pro mé chuťové buňky o skvělý liquid. Prostě TOP, skutečný chuťový orgasmus, nádherný, blažený pocit. ?
 
Žádná z chutí zde není nějak dominantní, nevystupuje nad ostatní. Nejlépe rozeznatelná je asi příchuť vanilkového krému, kterou hezky doplňují jahody. Dokonce bych se nebála říci i vanilkovo-jahodový krém.?
 
Ale je zde i něco hodně příjemného, co nedokáži pojmenovat. Nevím, možná ta rebarbora. Ale dodává tomuto liquidu úplně jinou dimenzi.
 
Že zrovna nerozpoznávám v chuti avizovanou drobenku my vůbec nevadí. Celé je to krásně zkombinované, jemňounké, prostě lahodné. Nádherná dezertovka. Ač lehce těžší liquid, tak se mi za celý den ani trochu neomrzel. Za toto Five Pawns skutečně chválím a všem doporučuji vyzkoušet.?
 
CELKOVÉ HODNOCENÍ: 9/10