SUGAR BARON by The Fuu[Recenze]

 
Dle popisu prodejce se bude jednat o hutnou chuť čerstvě připraveného popcornu zalitého sametově sladkým karamelem.
 
Také Sugar Baron od The Fuu patří do řady Fuug Life a prodává se tradičně v silách nikotinu 0 – 3 – 6 mg. Poměr VG/PG činí 60/40
.
Zkušebním atomizérem budou Vapor Giant V5S a Vapor Giant Go 4. Vůně příjemně překvapila. Věrohodný sladký popcorn, možná lepší než v multikině. A barva? Oranžová až světle hnědá, asi tak.?
 
Pocity při prvních potazích jsou ale trochu rozporuplné. Je to chuťově dobré, o tom žádná. Lehce sladké, to já mohu. Na druhou stranu ta kombinace je dosti neurčitá. Pokud bych neznala popis, určitě bych neuhodla, o co se má jednat.?
On popcorn sám o sobě není nijak chuťově výrazný. A stejné je to i u tohoto liquidu. Lehce ho cítíte po celou dobu až do výdechu, ale jen jaksi na pozadí. Zejména při výdechu cítíte, jak vás lehce hladí po jazyku. ?
 
Ovšem použitý karamel, který by měl celý liquid vystřelit na vyšší level, mi moc nesedí. A je otázka, zda je to samotným karamelem. Spíše bych řekla, že kombinace se slaným popcornem trochu karamel posouvá jinam, než jsme u karamelu v našich zeměpisných šířkách zvyklí.
 
Na jednu stranu bych doporučila použít intenzivnější karamel. Nebo ho dát do receptu více. Na druhou stranu by se tím asi již tak poměrně málo výrazný popcorn úplně upozadil. Takže vlastně nevím, co poradit. ?
 
Každopádně chuť není vůbec špatná. V pohodě bych mohla vapovat celodenně. Jen bych asi po nějaké době samotnou chuť přestala vnímat úplně a jen bych uspokojovala svoji závislost na nikotinu. Ale ono vlastně o to při vapingu jde.?
 
Osobně až dostanu chuť na popcorn, tak raději sáhnu po osvědčeném POP SMURF z Opičákovy dílny.
 
CELKOVÉ HODNOCENÍ: 7/10