STRAWBERRY MILK by Adam’s Vape

STRAWBERRY MILK by Adam’s Vape..

Různých jahodových mlék a milkshaků není nikdy dost. Většina výrobců Shake & Vape je má ve svém repertoáru a vždy chutnají trošku jinak. Dnes se spolu podíváme na jahodový shake od nového české výrobce Adam’s Vape ?

Strawberry Milk se ukrývá v klasické 60ml lahvičce. Je to obyčejná verze lahvičky. Žádnou originální Chubby gorilla nečekejte.
Na dně lahvičky je 12 ml aromatu, které po zalití bází tvoří 20 %, takže klasická koncentrace, která je dnes běžná..
Já jsem použil bázi 80/20 a jeden booster 10 mg. Takže jsem někde na 1.67 mg/ml nikotinu ?

Oficiální popis:
Jahody s vanilkovým mlékem..

Vůní mi velice připomíná jahodovou zmrzlinu. Vůně jahod je zde velice příjemná ?
Barva je po cca měsíčním zaležení stále velmi světlá. Jen lehce nažloutlá..

Už jsem měl mraky různých jahodových milkshaků, jejichž společným elementem bylo vždy nějaké těsto. Ať už různé jemné buchty, cheesecaky, nebo grahamy. Tady žádné podobné složky cítit nejsou. Tento milkshake je doslova cítit jen po jahodách a krému. Doslova mi chutná jako roztopená jahodová zmrzlina s troškou vanilky. Ta kombinace jahody a lehké vanilky je velice příjemná. Trošku mi připomíná starou socialistickou točenou zmrzku. Nic proti. Já ji měl moc rád, ale v dnešní době už je to trošku málo ?
Jahoda rozhodně není umělá nebo chemická, ale mohla by být malinko reálnější a výraznější. Vlastně, celková receptura není příliš výrazná. Klidně by mohla být výraznější. Na druhou stranu se mi za celou dobu nezprotivila. Což je vlastně pozitivum ?

Celkově si myslím, že Strawberry Milk je vcelku povedená záležitost. Jen ta jahoda by mohla být sladší a reálnější. Jinak asi nemám nic proti ?

Za mě tak 8/10..