Steamcrave Glaz [Novinka]

Steamcrave se svými Aromamizéry patří dlouhodobě mezi špičku flavourchasingových atomizérů. A to především díky skvěle řešeným bočním přívodům vzduchu. Nyní se však rozhodli vydat trochu jinou cestou a pustili se do úprav toho, co bylo jejich předností, airflow. A tak vznikly dva nové kousky, Glaz RTA a RDSA.

Glaz RTA bude v podstatě klasický RTA, ale zase ne tak klasický. Hlavním rozdílem od zbytku bude skleněná kotelna a komín.
Úpravy se dočkala i postless základna. Nabídne snazší uložení vaty a zároveň se postará o přívod vzduchu ke spirálkám. Vzduch bude sice přiváděn odspodu, ke spirálkám se ale dostane pod úhlem. Bude to tedy něco mezi spodním a bočním airflow. Steamcrave si od toho slibuje v kombinaci s již zmíněnou kotelnou ještě lepší podání chuti. Zatím není jasné, zda bude časem možné základnu nahradit za velocity podobně, jako tomu bylo u Aromamizeru Plus. Další znatelnou úpravou pak prošlo i horní plnění, které už není šroubovací, ale vysouvací, podobně jako u atomizérů z řady TFV.

Opět půjde o větší kousek, jelikož jeho průměr bude 31 mm. Kapacita už není tak ohromná jako tomu bylo u Aromamizerů Plus a Titan, tentokrát se zastavila „jen“ na sedmi mililitrech. Barvené varianty budou dvě: černá a stříbrná.

 

Druhým kouskem je Glaz RDSA. I ten se dočkal upravených ofuků spirálek, co ale překvapí, je skleněný topcap. Ten by stejně jako kotelna u RTA měl přinést teplejší páru a ještě lepší podání chuti, než jaké přinesly dřívější kousky tohoto výrobce. Základna bude ale pro osazování přívětivější než u RTA, jelikož byla použita modulární základna, s jakou jsme se mohli setkat u Titana. Uživatelé tak budou mít při osazování trochu více volnosti. Průměr Glaz RDSA bude 30 mm, samozřejmostí bude i sqounkovací centerpin, barevné varianty pak budou stejné jako u RTA, tedy černá a stříbrná.

Nyní přichází otázka: Povede se Steamcrave překonat sami sebe? To zjistíme, až se nám tyhle dva kousky dostanou do rukou.