Steam Crave Glaz mini MTL RTA [RECENZE]

Když se mi šéfredaktor ozval s návrhem napsat recenzi na Glaze mini, neváhal jsem ani minutu. Byl jsem setsakra zvědavý, jak v recenzi obstojí MTL atomizér od tvůrců těch nejlepších DL/CCH atomizérů. Teď už vím, jak to dopadlo, a dozvíte se to i vy v dnešní recenzi, kterou díky tomu, že nám Steam Crave tenhle atík poslal do redakce, můžu napsat. Takže Díky Steam Crave splněno a jde se na něj na uličníka!

Balení
Balení Glaze mini je celkem obsáhlé. Najdeme v něm samotný tank, náhradní sklo, adaptér pro zvýšení objemu tanku, náhradní sklo kotelny, T-šroubovák, o-kroužky, šroubky a nějaké ty manuály a samo taky samolepku SC. Takže není toho úplně málo. Tak to mám rád.

Atomizer
Glaz mini je 23mm atomizér se zakladnim objemem 2 ml, při použití extenderu 5 ml, je určen pro klasické šlukování a designově se drží svého většího bráchance. Takže se opět můžete těšit na viditelnou klec a prosklenou kotelnu. Plnicí otvory jsou uschovány pod šroubovacím top capem. Trochu zamrzí, že se nedá, tak jako Aromamizery, přeskládat na RDA, ale nevadí, nemůžu mít vše 😀 . Co mě rozhodně baví, je podání chuti, opět musím zkonstatovat, že Steam Crave odvedli perektní práci. Ať do něj naliju tabák nebo něco sladkého, tak si jen debužíruju. Ohledně vzduchu mohu říct, že Glaz mini umí být utažený jako Spica RTA, ale i příjemně volný, jako například Flash-e-Vapor V4. Prostě je na místě zvolat: „SAKRA JO!“

Build
Pro osazení jsem hned napoprvé zvolil obyč spirálku z nerezi 0,3 mm na 3mm průměr a bylo to to pravé ořechové. Přestože jsem osazení vyzkoušel několik, tak zde se mi potvrdilo, že v jednoduchosti je síla.
Vatu od Native Wicks jsem jen zlehka založil kam patří, moc jsem se s ní nemazal. Glaz krásně uzásoboval vše i při intenzivním pohulování a TC nemělo tendenci brzdit. Prostě pohoda. Tak je to spravně, tak to ma byt.

Závěrečné zhodnocení
+ jednoduchost buildování
+ chuťové podání
+ možnost elegantního rozšíření kapacity
+ široké příslušenství
+ za mě perfektní vzdušnost
+ zpracování obecně (závity, design atd)

Slovo závěrem
Steam Crave GLAZ mini MTL RTA je tak dobrý, že aspiruje na top MTL atík, co jsem zkusil. Málem mi toho mého Flashe z pomyslného trůnu sestřelil, a to tak, že fakt těsně. Kdo rád MT, tak směle do něj, tenhle atík se setsakra povedl. Jóóóó a koho by zajímalo porovnání velikosti Glaze V2 RTA a Glaze mini…. ehm 😀