Sparkling Vibes – Mellow Vibes [Recenze]

Po anansovo-kokosovém kousku s názvem Beach Vibes se v dnešní recenzi koukneme na druhý kousek z řady Sparkling Vibes, kterou na léto přichystali v TI Juice. Jeho název je Mellow Vibes a opět se jedná o ovocný kousek, který je na léto jak dělaný. Tak se na něj pojďme podívat.

Popis výrobce zní následovně: “Mellow vibes je mix sladkého melounu, broskví a nektarinky, tento lahodný mix je ideální na letní relax někde u vody.

Než se pustíme do samotné recenze, připomeneme si klasické: 
Chuť je velice subjektivní záležitost, proto vezměte v potaz, že co chutná mně, nemusí chutnat vám, a naopak. 

Už po otevření je jasné, že prim zde hraje meloun. Výrobce uvádí sladký meloun, přičemž na obrázku na lahvičce je vyobrazen vodní meloun. Dle mého se jedná o kombinaci vodního a cukrového melounu. A tak jako u většiny aromat s melounem, i zde meloun lehce přechází do typického žvýkačkového nádechu, ale vůbec to není na škodu a považuji to za něco, na co už jsme u melounových aromat zvyklí.

Chuť melounu je doplněna o kombinaci nektarinky a broskví. Ta podtrhuje chuť melounu a dodává příchuti lehkou „šťavnatost“. Byť v chuti jasně není rozeznatelné co je broskev a co je nektarinka, jsou v chuti znát a na rozdíl od melounu působí věrněji. V některých potazích je pak kombinace těchto dvou plodů výraznější, ale nikdy zcela nepřebije chuť melounu.

Nejsem si zcela jistý, zda je v příchuti obsažena coolada, pokud ano, tak jen stopově, takže by Mellow Vibes nemělo odradit ty, kteří nemají chladivou složku v liquidech rádi.

Mellow Vibes je lehce sladší než Beach Vibes, působí tak trochu „těžším“ dojmem, ale stále se jedná o příjemnou ovocnou chuť hodící se do letních dnů. Chuť není zbytečně komplexní a je příjemně vyvážená. Jen by tedy někoho mohla odradit chuť melounu, která lehce připomíná melounové žvýkačky.

Na rozdíl od Beach Vibes jsem zde nenarazil na náznak parfémového nádechnu některé ze složek a nemám tak Mellow Vibes co vytknout.

Sparkling Vibes Mellow Vibes dostanete v 60ml lahvičce s 13 ml aromatu, které je potřeba dolít bází a ev. nikotinovým boosterem. Doporučená doba odležení je týden.

Mellow Vibes můžete sehnat přímo u TI Juice/FLVR Distro na eshopu.

Děkujeme TI Juice za zaslání příchutě do recenze.