Sparkling Vibes – Berry Vibes [Recenze]

Máme tady recenzi na třetí a poslední kousek z řady Sparkling Vibes, kterou na léto připravili v TI Juice. Tentokrát se bude jednat o směs červeného ovoce.

Popis výrobce je následující: „Berry vibes je mix lahodných červených plodů z tropické zahrádky ve vychlazené sklenici ozdobené kouskem anýzu, tento mix Vás lehce ochladí v těchto horkých dnech, tak si sedněte a vychutnejte tento chladivý letní mix.

Ještě než přejdeme k samotné recenzi, připomeňme si klasické: 
Chuť je velice subjektivní záležitost, proto vezměte v potaz, že co chutná mně, nemusí chutnat vám, a naopak. 

Po otevření Berry Vibes jsem se nemohl ubránit dojmu, že tuhle vůni odněkud znám. Po chvíli dumání mi to došlo, vůně mi připomíná populární Red Astaire od T-Juice a i popis, který výrobce uvádí, je celkem podobný. Jelikož jsem ale Red Astaire dlouho neměl, nebudu s ním v této recenzi Berry Vibes srovnávat.

Hned první co je v chuti cítit je celkem příjemná chuť červeného rybízu. Ta se postupně přelévá do lehce bonbonové chutě červeného ovoce, zhruba něco jako červené Bon Pari. Kromě samotného červeného rybízu není nic jiného zcela rozpoznatelného (obrázky napovídají že by mělo jít o kombinaci jahod, rybízu a malin), snad jen lehce možná ta malina, která jde chutí lehce do malinovky. Ke konci opět lehce vystupuje chuť červeného rybízu, resp. šťávy z něj.

Červené ovoce je pak podtrženo celkem snesitelnou chutí anýzu, který však chuť zbytečně nepřebíjí. A na úplné finále je v kombinaci s anýzem cítit možná lehký náznak máty a celé je to zakončeno malým množstvím coolady.

Celkově je chuť poměrně svěží, sladká tak akorát, i když na rtech občas sladší chuť zanechá. V mixu se zbytečně nic netluče, coolady a anýzu je na můj vkus tak akorát, takže vám Berry Vibes rozhodně nevymrazí krk.

V chuti necítím nic umělého, to že je ovoce spíše trochu bonbonové mi nevadí a celkově je chuť povedená.

Za mě asi nejlepší kousek z celé řady.

Sparkling Vibes Berry Vibes dostanete v 60ml lahvičce s 13 ml aromatu, které je potřeba dolít bází a ev. nikotinovým boosterem. Doporučená doba odležení je týden.

Berry Vibes můžete sehnat přímo u TI Juice/FLVR Distro na eshopu.

Děkujeme TI Juice za zaslání příchutě do recenze.