Sparkling Vibes – Beach Vibes [Recenze]

Začalo léto a TI Juice pro nás přichystalo další sérii aromat pod názvem Sparkling Vibes. Jedná se o trojici chladivých ovocných aromat a my se dnes podíváme na první z nich, které nese název Beach Vibes.

Popis výrobce zní následovně: „Beach vibes Vás přenese na jakoukoliv pláž na světě, kde si můžete vychutnat lahodný koktejl v podání lahodné šťávy z ananasu a manga s lehkým dotekem kokosu, a to vše v lehce nachlazené sklenici.“

Než se pustíme do samotné recenze, připomeneme si klasické: 
Chuť je velice subjektivní záležitost, proto vezměte v potaz, že co chutná mně, nemusí chutnat vám, a naopak. 

Asi nejvýraznější, byť ne nijak dominantní složkou celé chuti pro mě je chuť manga, která je tak akorát sladká, s lehkým náznakem typické dřevitosti. S mangem mívám u některých příchutí problém, ale zde je pro mě snesitelné.
Chuti manga sekunduje celkem ucházející chuť ananasu, který zde připomíná spíše ananasový džus. Ve srovnání s jinými aromaty obsahujícími ananas (tedy aspoň těmi, které jsem měl možnost ochutnat) bych tenhle ananas řadil mezi ty lepší.

Celek pak dokresluje kokos, který je zde obdobný jako kokosový Monin. Výsledkem je tak chuť, která připomíná zajímavou variaci piňakolády. K tomu je ještě v chuti použita coolada, která ale není nijak přehnaná, nic v chuti nepřebíjí a tak by aroma mohlo sednout i těm, kteří chladivým liquidům neholdují.

Beach Vibes je vcelku příjemné aroma, které není nijak přeslazené a mnohým bude nepochybně vyhovovat i na celodenní vaping.

Mám jen jednu výtku: při některých potazích mi chuť přišla lehce parfémová. Nevím, zda to přisoudit mangu, nějaké kombinaci nebo či jen mému jazyku.

Za sebe považuji Beach Vibes za jeden ze slabších kousků, které jsem měl od TI Juice možnost ochutnat, na druhou stranu je to zase něco trochu originálního, co neopisuje jednu kombinaci existující v x variacích od x různých značek.

Sparkling Vibes Beach Vibes dostanete v 60ml lahvičce s 13 ml aromatu, které je potřeba dolít bází a ev. nikotinovým boosterem. Doporučená doba odležení je týden.

Beach Vibes můžete sehnat přímo na u TI Juice/FLVR Distro na eshopu.

My děkujeme TI Juice za zaslání příchutě do recenze a těšíme se na další kousky.