Smoant Naboo [Novinka]

Výrobce Smoant si celkem úspěšně buduje svoji pozici na trhu s elektronickými cigaretami. Ať už to byl mod Battlestar, Charon, Cylon nebo třeba nedávno Charon Mini. Nyní přichází s dalším modem, který by měl nabídnout jednu funkci, jakou byste u modu spíše nehledali.

Nový mod ponese opět název inspirovaný ságou odehrávající se v dalekém vesmíru. Tentokrát ale nepůjde o BattleStar Galactica, ale Star Wars. Jméno je Naboo a my si jen v redakci říkáme, jestli si tím nekoledují o žalobu ze strany Lucas Arts.

A co mod nabídne? Vzhledově nic moc nového, jelikož bude velmi podobný jejich předchozímu modu Charonu Mini. Poháněný bude opět dvěma bateriemi typu 18650 a výkon dosáhne na 225 Wattů. Přední straně bude vévodit TFT displej o rozměrech 2,4 palce, ale nečekejte, že by byl dotykový.

Jako u jakéhokoliv jiného modu nemůže chybět podpora teplotních režimů a to včetně TCR a možnosti nastavení křivek nejen pro TC, ale i pro Watty. Co se týče uživatelského prostředí, k dispozici budou tři různá na výběr a ovládat mod bude možné pomocí dvou dotykových tlačítek pod displejem. V neposlední řadě pak za zmínku stojí možnost nabíjet baterie přímo v modu prostřednictvím MicroUSB portu umístěného na boční straně pod žhavicím tlačítkem nebo možnost aktualizovat firmware.

A nyní k té funkci, kterou byste asi nečekali. Byť to zatím nebylo uveřejněno v prvních specifikacích, které se dostali ven, bylo to však možné vyzkoumat z fotografií z veletrhů, na kterých Smoant vystavoval. Půjde o funkci, resp. možnost, z modu přehrávat muziku, jako tomu bylo například u Joyetech Ocular. Zatím není jasné a ani z fotek nelze vyčíst, zda bude mít mod konektor pro sluchátka nebo vlastní reproduktor, či kam se bude vkládat paměťová karta, pokud tedy nepůjde o vestavěnou paměť. Jakmile však Smoant uveřejní další informace, článek doplníme.

Mod bude dodáván v kitu se stejnojmenným sub-ohm tankem, který nabídne kapacitu 2/4 ml, horní plnění a dvě hlavy s kanthalovým meshem (0,17 a 0,18 Ohmu), resinový drip tip velikosti 810 a rozměry 28 mm.

S ohledem na vzrůstající popularitu Smoantu a fakt, že i s hudební funkcí bude Naboo vypadat celkem elegantně, můžeme předpokládat, že by mohl jít celkem slušně na odbyt. Ale to si budeme muset ještě počkat na poslední úlomky informací a cenovku.

 

Plakát odhalující přítomnost hudební funkce

Líbí se vám naše články? Podpořte nás na Patreonu!