Smoant Campbel Kit [Novinka]

Dlouhou dobu nebylo ve světě vapingu nic bizarního. Jasně, objevily se trochu přehnané mody, ale vyslovený bizár na poli hardware tu asi dlouho nebyl. Až do teď. A kdo se o něj postaral? Asi byste čekali toho výrobce na S nebo toho druhého na I. Ne, ani jeden z nich, ale Smoant. A tenhle bizarní kousek se jmenuje Campbel Kit.

Co se týče modu, o nic tak bizarního nepůjde. Bude se jednat o jednobaterkový mod s výkonem 80 Wattů, který by měl být tvarově celkem příjemný do ruky. Poháněný bude baterií typu 18650, nebude nijak regulovaný a nabídne plný výkon z baterie. Utáhne odpory od 0,08 do 3,0 Ohmů a bude možné ho nabíjet pomocí microUSB portu.

Ten pravý bizár ale přichází s atomizérem, který bude dvoudílný. Základ bude tvořit sub-ohm tank s kapacitou 2 ml a tovární hlava nabídne nichromovou spirálku. Jeho obvod bude 19 mm. To ještě není to bizarní. Bizárem je to, co výrobce označuje jako filtr.

Filtr je nástavec, respektive druhý tank umístěný nad samotným atomizérem. Ten má obsah 3 ml a neplní se liquidem, ale nápojem. Fungovat to bude tedy tak, že pára z atomizéru bude nahnána komínem do „filtru“, kde následně projde nápojem. Ve svém principu tedy něco jako vodní dýmka nebo *ehm* bong *ehm*. Výrobce si od toho slibuje nový požitek z vapingu, kdy se chuť vašeho oblíbeného liquidu spojí s chutí vašeho oblíbeného nápoje.

Třešničkou na dortu je celkový vzhled celého kitu, který je poněkud…

…falický.

Přichází tedy dvě otázky: jak vůbec někoho napadlo prohnat páru nápojem?  Představte si, co udělá třeba cola, pokud ji necháte pár dní po otevření v láhvi mimo lednici. A teď si to představte v tanku a jak to nevědomky vtahujete do plic. U té láhve vás ani nenapadne ji otevřít, ale na tohle celkem snadno zapomenete. Nepochybně bude náročná i celková údržba, a to hlavně kvůli množství cukru v nápojích…

Druhou otázkou je, proč se vůbec výrobce rozhodl pro tak falický vzhled? Vážně to nešlo vymyslet jinak?

Pokud se vám někomu časem tenhle kousek dostane do ruky, dejte nám prosím vědět, jaké to je. My asi odvahu ho vyzkoušet mít nebudeme.

Líbí se vám naše články? Podpořte nás na Patreonu!