Slovo šéfredaktora

Vážení čtenáři a příznivci vapingu,

s ohledem na to, že v uplynulé době se zvýšilo množství aromat, která se k nám dostávají na recenze, rozhodl jsem se po delším uvažování přistoupit ke kroku, ke kterému přistoupilo více recenzentů. Tím krokem bude sloučení více aromat do jedné recenze. Nebude se však jednat o nějaké drastické sloučení – slučovat budu max. po 5 kusech, které se budu snažit slučovat tématicky, tedy podle řad či typů příchutí. Např. tak v nadcházejících dnech vyjde ucelená recenze na novou řadu Cream Sodas od TI Juice, v dohledné době pak třeba skořicová aromata či řada Weird Vibes od BRHD.

Jeden z důvodů, proč jsem se rozhodl recenze aromat tímto směrem směřovat je ten, že v poslední době se z psaní stala tak trochu rutina. V té svou roli má i snaha vydat recenze co nejdříve, aby v případě novinek mohly být recenze relevantní pro ty, kteří např. váhají či nějakou novinku koupit či ne.

Ale nebojte se, tímto sloučením recenzí nebudete připraveni ani o obsah, ani o jejich kvalitu.

Tímto krokem bych si rád utvořil i prostor na to, abych se opět dostal i k častějšímu psaní recenzí hardwaru, na které moc času ani sil nezbývalo.

Pokud se vám naše tvorba líbí, můžete nás podpořit prostřednictvím Patreonu. Tato podpora je nadále využita pro fungování webu, ať už se jedná o zajištění základního fungování, či jde o nákup věcí spojených s recenzemi. Zároveň nám to dovolí se více věnovat dalším věcem okolo Vapemagazínu, jako například nedávno proběhlá anketa Zlatá Spirálka.

Děkujeme za vaši přízeň a věříme, že nám ji i nadále zachováte.

Michal
Šéfredaktor