SERŽANT by MONKEY [RECENZE]

SERŽANT by MONKEY..

Pokud si pamatujete shortfill jménem SGT od Paratrooper, tak Seržant je vylepšená receptura tohoto liquidu. Původní SGT mě velice mile překvapil. Jak to bude se Seržantem, se dozvíte v následujících řádcích ?

Seržant je k dostání v tmavé 60ml lahvičce s 12 ml aromatu uvnitř. Toto aroma je třeba dolít libovolnou bází podle toho, na jaké použití a do jakého atomizéru ho chcete použít.
Já už jsem dostal Seržanta namíchaného, abych nemusel čekat, protože aroma je nutné nechat 14 dní uležet ?

Oficiální popis:
Seržant je lahodná směs Cheesecaku s ovocným topingem..

Vůně liquidu je příjemně nasládlá, ale že bych cítil těsto, tak to tedy zrovna ne. Nejvíce cítím spíše jahodový krém, nebo zmrzlinu..
Ani barva nenapovídá, že by mělo být přítomno nějaké těsto. Liquid je jen lehce zažloutlý (barva se může lišit podle množství nikotinu, které použijete).

Když vezmu popis chutí odzadu, tak opět jako u SGT od Paratrooper cítím spíše ovocný krém nebo zmrzlinu, než topping. Na topping je chuť až příliš jemná a krémová. Tentokrát je však chuť lehce navinulá. Na pozadí sladkých jahod se ukrývá jemná nakyslá chuť malin. Není jí moc, ale ten ocásek tam vnímám tím více, čím déle Seržanta vapuji ?
Samotný Cheesecake, který tipuji že je poskládaný z více variant, je velice jemný a rozhodně v chuti nedominuje. Za mě by mohl být cítit více. Nevím, jak dlouho je Seržant namíchaný, ale asi by mu prospělo nechat ho ještě uležet.

Pokud bych měl porovnat SGT a Seržanta, tak Seržant mi chutná o ždibec více. Ovocná složka je mi příjemnější. Jsem moc spokojený. Podobné receptury já prostě můžu ?

Za mě 9/10..

Líbí se vám naše články? Podpořte nás na Patreonu!
Become a patron at Patreon!