RASPBERRY by JAM MONSTER [RECENZE]

RASPBERRY by JAM MONSTER..

Předem bych se rád omluvil za zdržení s recenzemi. Nejdříve mě postihl „vaperský jazyk„, po kterém následovalo nachlazení, které mě opět uvrhlo do totálního nechutenství ?
Takže dnes už se můžeme spolu podívat na další Jam Monster.
Jahoda v podstatě nezklamala. Jak na tom bude malina, se dozvíme teď ?

Jam Monster obsahují 20 ml aromatu, které se ukrývá v originální 60ml Chubby lahvičce. Výrobce neuvádí doporučený poměr složek PG/VG, tak jsem aroma zalil bází v poměru 80VG/20PG a naboostroval na 1.7 mg nikotinu..
Oproti tomu uvádí, že se jedná o kombinaci z 50 % ovocného džemu, 25 % másla a 25 % toastu..
Při dodržení postupu míchání se dostanete na 33.33% koncentraci aromatu vůči bázi. Zdá se to dost, leč v dnešní době je to zcela běžná koncentrace (naředit jde vždy) ?
Doporučená doba zaležení, jsou 2 týdny..

Vůně aromatu je naprosto úžasná. Vyloženě je cítit po právě otevřené skleničce džemu. Máslo, ani toast vlastně cítit nejsou..
Barva liquidu po uležení ani není nijak tmavá. Sice se do té kouřové lahvičky obtížně kouká, ale barva je skoro stejná, jako její jahodová varianta..

A chuť? I když jsem četl nějaké reakce o tom, že je to nic moc, tak já se s tímto názorem rozhodně neztotožňuji.
Raspberry je hodně podobná Strawberry. Samozřejmě ne tou chutí ovoce, nýbrž tou kombinací chutí. Za čerstva byl nejvíce cítit samotný džem, ale po řádném zaležení už je cítit i toast a malinko máslo. Konkrétně malinový džem je mnohem chutnější, než ten jahodový. Jahodový je sice také vynikající, ale brzy mi jeho sladkost lezla na nervy. U maliny se to neděje. Malina je malinko nakyslejší a lépe mi vhání sliny na jazyk. Rozhodně necítím žádnou chemku. Malinový džem je zde skutečně výborný. Příjemně sladký a na dochuti jemně nakyslý..

Osobně řadím Raspberry o stupínek výše, než Strawberry. Její nakyslost mi vyhovuje více ?

Za mě jasných 10/10..
Topka ?

Líbí se vám naše články? Podpořte nás na Patreonu!
Become a patron at Patreon!