Queenside[Recenze]

Citrusový základ tohoto e-liquidu se nese v tónech křehkého červeného pomeranče. Ten je pak vyváženě smíchaný s krémovou francouzskou vanilkou, která dokonale podtrhuje jedinečnost tohoto e-liquidu. – tolik popis prodejce tohoto hotového liquidu.
 
Liquid se prodává v poměru VG/PG 50/50 v silách nikotinu 3 – 6 – 12 mg. Dnes ho vyzkoušíme převážně na DL v mém oblíbeném V5S.
 
Liquid má tmavě žlutou barvu. A vůně? Spousta lehce vanilkového krému a trocha citrusů.
 
Hned po prvním potahu mi blesklo hlavou, že toto je hodně známá chuť, tu jsem nedávno musela zkoušet. Jasně, Orange Ball od Shark Attack. No, z toho moc nadšená nejsem.?
 
Nakonec se projevila pravdivost přísloví „Ráno moudřejší večera“. Zpočátku jsem byla dost rozčarovaná, chuť je skutečně dosti podobná. Orange Ball je více do bonbónu či lízátka, Queenside zase hodně do krémova, ale vyznění té kombinace bylo pro mě podobné. Ale dala jsem mu ještě druhou šanci.?
 
Ráno skutečně mé chuťové buňky reagovaly na tento liquid mnohem pozitivněji. ?
 
Kdybych měla rozebrat jednotlivé složky, tak je to přesně tak, jak se uvádí v popisu. Nechemický, akorát sladký pomeranč a spousta vanilkového krému. Ohledně pomeranče si dokonce dovolím tvrdit, že je to jeden z nejlepších pomerančů, co jsem kdy zkoušela. Ale na druhou stranu je škoda, že je dosti upozaděn chutí vanilkového krému.?
 
Vanilkový krém je opět akorát sladký, lehce hutný. Kombinace je celkově dobře vyvážená a provázaná.
 
Nakonec jsem neodolala a vyzkoušela i na MTL ve Skyline s nichromovými Staple spirálkami od Colology. Zde krémovost ustoupila do pozadí a naopak se příjemně zvýraznila citrusová složka. Ne moc, ale je to hodně znát.?
 
Z pohledu celkového vyznění liquidu a souladu s popisem výrobce tomuto liquidu nemám co vytknout. I když mně prostě tato kombinace úplně nesedí, pomeranč a vanilka mi nejde dost dobře k sobě.
 
Ale jak se říká, 100 lidí – 100 chutí. Takže spoustě z vás naopak tato kombinace může extra chutnat.
 
CELKOVÉ HODNOCENÍ: 7/10