PROJET AME AME (VAPE OR DIE) by REVOLUTE [RECENZE]

PROJET AME AME (VAPE OR DIE) by REVOLUTE..

Pro dnešek se podíváme na aroma francouzského výrobce Revolute, a to na zástupce řady Vape or Die, která vyniká odvážnějšími kombinacemi chutí. AME AME je variací na známý Unicorn Milk, takže chuť by se měla pohybovat někde kolem pudinku, jahod, obilovin a krému..

Doporučené míchání je od 10 do 15 %..
Já jsem namíchal na 10 % (45 ml báze / 5 ml aromatu) protože na mou bázi 50/50 by to mělo být ažaž..

Popisy od prodejců se sice různí, ale v kostce říkají všichni to samé..
Prostě kombinace pudinků, jahody, cereálií a smetany..

Hned pár dní po namíchání je barva lehce nažloutlá. Fotka vznikla týden poté, ale časem bude barva ještě více zlátnout. Vůně je typicky „jednorožčí“..
Lehce jahodová s náznaky smetany..

Co jsem četl Vaše názory, tak byly veskrze pozitivní. Hlavně to, že Ame Ame vapujete v podstatě hned po namíchání. Tak jsem samozřejmě taky ochutnal hned druhý den. Druhý den byla chuť vlastně docela dobrá. Byla cítit slušná jahoda a docela výrazná smetanová chuť.
Už jen v tomto čerstvém stavu, si dovedu představit, že bych Ame Ame klidně vapoval..
Ale bylo poznat, že je v chuti ještě potenciál, který se časem projeví. Po šesti dnech uležení šla chuť rozhodně nahoru. Lehká jahoda je cítit stále, ale už se lépe prolíná se smetanou, která už více připomíná pudink. Pokud dobře cítím, tak pudink je jemně vanilkový. Velmi příjemná, lehká dezertní chuť. Na koncovce při výdechu, je znát lehce cereální ocásek o kterém si nedělám iluze, že by časem zanikl. Spíše mám pocit, že bude sílit..

Pokud bych měl porovnat s Unicorn Milkem například od Stifa, tak bych řekl, že ten Stifův je výrazně hutnější a tvarohovější..
Jinak tu jahodu mají srovnatelnou.. Ame Ame mi možná chutná o ždibec více..

Celkově je Ame Ame velice dobré aroma, které je svou konstrukcí dnes velmi moderní a žádané.
Je to jemná, nevtíravá chuť, která je vhodná na All Day Vape..
Pokud se mi někdy stane, že přestanu psát recenze a začnu vapovat jen to, co sám chci, tak Ame Ame určitě nebude chybět v mém repertoáru

Za mě 9.5/10..

Děkuji Eliquid.eu za poskytnutí Projet Ame Ame do recenze..