Pecan Cake[Recenze]

Nyní vyzkoušíme aromata dalšího Malajsijského výrobce, a to CREAMY CAKE. Před nedávnou dobou byly také dosti vychvalované. Tento výrobce prozatím nabízí pouze 3 příchutě, které jsou vyráběny v Malajsii, ale stáčené a balené jsou ve Francii.
 
Jako první je PECAN CAKE. Jednoduchý název, jednoduchý popis – „chuť lahodného krémového dortu s příjemným nádechem pekanového oříšku, kterou si zamilujete a budete chtít znovu a znovu.“
 
Namícháno na přesně doporučených 13 % koncentrace do báze 70/30, s dobou zrání 5 dnů přesně dle doporučení prodejce. Naboostrováno na 2,5 mg nikotinu.
 
Zkušebním atomizérem je tradičně Vapor Giant V5S s nichromovými spirálkami od Stiffa (DL) a Skyline s nichromovými spirálkami tentokrát od Braidmana (MTL).
 
Barva aromatu je světle žlutá, skoro zlatavá. A vůně? Oříškovo-vanilkové těsto.
 
K této příchuti jsem přistupovala s jistým respektem. Za prvé jsem měla strach z totálně přeslazené malajsie a pak i dle názvu jsem nečekala žádnou hitparádu.?
 
Ale přiznám se hned zpočátku, docela jsem se mýlila, jsem příjemně překvapená.
 
V liquidu lehce dominuje skutečný pecanový oříšek. Abych nelhala, tak jsem si dnes pro jistotu dojela koupit jedno jejich balení. A je to opravdu věrný pecanový ořech, který je postaven na dortovém základu. ?
 
Těsto není nijak hutné, spíše nadýchanější. Běžně samotná ořechová těsta moc nevyhledávám pro jejich „suchost,“ ale zde je poměrně věrohodně znát i smetanový krém.
 
Ač dezertovka, tak není nikterak přeslazená. Nezůstává na jazyku pocit rozpuštěného cukru ještě několik minut po výdechu. Ale to je v tomto případě jen dobře.?
 
Minule jsem u jiných „Malajců“ kritizovala přílišné napalování na spirálky – dva tanky a dost, rychle vypálit a novou vatu. Zde je situace mnohem lepší. Dala jsem 4 tanky, chuť se nijak nezměnila a asi bych mohla pokračovat, kdyby nečekal na recenzi jiný liquid. ?
 
Takže celkové resumé – je to velice příjemné překvapení. Naprosto autentická chuť přesně korespondující s popisem, akorát sladká, nechemická, jednotlivé složky hezky provázané. Bez problémů bych vydržela vapovat i několik dnů po sobě. Ořechové příchutě nesednou každému, ale kdo je má rád, tak tomu bych Pecan Cake všemi deseti doporučila. ?
 
A když jsem přemýšlela o negativech, tak jsem se musela trochu namáhat. Ale našla jsem. Možná by podobnému typu aromatu slušela nějaká kapička ovoce, ta pomyslná skutečná třešnička, či ještě lépe višnička na dortu. A pak trochu projasnit balení. Je takové moc obyčejné na tak dobré aroma.?
 
Aroma PECAN CAKE od Creamy Cake poskytl do recenze eshop www.cigareta-shop.cz, kde toto aroma můžete zakoupit za 139,- Kč.
 
CELKOVÉ HODNOCENÍ: 9/10