Novinky za uplynulý týden (21/1/19-27/1/19)

Blitz M1911 Kit a Vigor 81W Squonk

Výrobce Blitz nepatří mezi ty zrovna známé, v podstatě od něj známe jen Ghoul RDA a FP RTA. Nyní se tento výrobce rozhodl přijít se dvěma mody, jedním klasickým a jedním squonkem.

Vigor 81W squonk bude jednobaterkový squonk na baterie typu 18650 a 20700 s maximálním výkonem 81 Wattů. Kromě klasického power režimu by měl disponovat i TC režimy, režimem křivek či režimem bypass. Silikonová lahvička bude mít obsah 10 ml a mod bude v kitu dodáván právě s Ghoul RDA. K dispozici bude v základu 5 barevných variant, následovat by pak mělo i 5 variant s resinovými panely. Co je zajímavé, je fakt, že žhavicí tlačítko nebude umístěno na přední straně, kde je umístěn i displej, ale na boční straně v panelu nad výřezem pro squonkování.

Druhým kouskem je klasický box mod, který ponese název M1911 (podobnost s Coltem 1911 je však minimální). Poháněn bude dvěma bateriemi typu 18650 a maximální výkon dosáhne na 200 Wattů. Režimová výbava bude stejná jako u Vigor squonku. I M1911 se dočká 5 barevných variant, která bude mít každá svůj barevný panel, který bude připomínat resin či dřevo, ale z dostupných fotek to vypadá, že se ani o jeden z materiálů jednat nebude a bude se jednat spíše o potisk. Co však trochu bije do očí, jsou šrouby, kterými jsou panely chyceny na mody, jelikož nejsou zrovna malé a jsou celkem dost vidět. V kitu bude mod dodáván se sub ohm tankem Versus, který bude mít průměr 26 mm, kapacitu 5,5 ml a bude kompatibilní s hlavami pro Freemax Mesh Pro.

VooPoo Rota Pod

Jestli jste si mysleli, že éra fidget spinerů skončila, tak jste na omylu. Nebo v ní naopak zamrzl výrobce VooPoo, který nyní spojil pod a fidget spiner a vyšel z toho Rota Pod. Ten bude mít výkon 6-10 Wattů, pod pojme 1,5 ml liquidu a kapacita baterie bude 340 mAh. K disopizici bude 8 barevných variant. Jen si nejsme jisti, jestli je to krok správným směrem a jestli to není opět cílení na mladé.

IJoy Shogun JR Kit

Před nedávnem představil IJoy kit s názvem Shogun, který až nápadně připomíná Voopoo Drag. Nyní vydává druhou, menší variantu tohoto modu, Shogun JR. Ten stejně jako Drag Mini disponuje vestavěnou baterií. Ta má kapacitu 4500 mAh a maximální výkon modu dosahuje na 126 Wattů. Mod bude mít i přes vestavěnou baterii výměnné panely (které budou prodávány i samostatně), a tak si je budou moci uživatelé měnit dle své libosti. Co se týče velikosti, je mod menší ve všech rozměrech, především je nižší a bez přesahu pojme jen tanky s průměrem do 26 mm. V kitu již nebude mod dodáván s tankem Katana, ale se svým vlastním Shogun Subohm tankem, který bude mít kapacitu 5,5 ml a bude kompatibilní s hlavami pro další Ijoy tanky jako Katana, Diamond či Captain X3.

 

Jelikož se blíží čínský nový rok, bude mít většina výrobců i tamních prodejců dovolenou, tudíž se v následujících dvou až třech týdnech nemusí objevit žádné novinky.

Líbí se vám naše články? Podpořte nás na Patreonu!
Become a patron at Patreon!