Novinky za uplynulé dva týdny (3/3/19-17/3/19)

Po dvou týdnech jsme tu opět s výběrem toho, co na nás výrobci chystají. A na co se můžeme těšit? Steam Crave si připravil rovnou 3 kousky, na cestě je další squonk mod od Wismecu, nebo třeba nový TF tank od Smoku.

3 novinky od Steam Crave

Steam Crave Aromamizer Lite

První kousek je nový přírůstek do rodiny Aromamizerů a je jím Aromamizer Lite (bez slova Supreme). Podobně jako u předchozího Litu se jedná o 23mm RTA se single coil základnou, které bude určeno na utažené DL a zároveň MTL. Balení bude bohaté. Kromě klasického skla s kapacitou 3,5 ml a DL drip tipu, které budou přímo na atomizéru, budou v balení přibalené i bubble sklo s kapacitou 4,5 ml a MTL drip tip.

Přívod vzduchu bude opět řešen v podstatě klasickým kroužkem, který známe z jiných Aromamizerů. Tento ale bude mít dvě sady otvorů, jeden pro DL a sadu tří malých otvorů pro MTL.

Steam Crave Glaz RTA V2

Druhým kouskem je nová verze atomizéru Glaz. Hlavními změnami jsou upravená základna, která nyní pojme větší spirálky, druhou pak kovová konstrukce, která má chránit sklo před prasknutím (ta však bude použitelná pouze s klasickým sklem).

Nově bude mít Glaz V2 v základu kapacitu 7 ml, zároveň bude možnost využít bubble skla, které zvýší kapacitu na 10 ml!

Základna nabídne kromě většího prostoru pro spirálky i více vzduchu, zároveň bude možné ji dokoupit samostatně a použít i v první verzi Glazu. Zároveň je upraven i přívod liquidu, nadále však bez regulace.

Steam Crave Glaz RDSA V1.1

Třetí kousek je taktéž updatem původní verze. Novinkou je totiž kovový top cap, který ke spodnímu přívodu vzduchu přidá i boční. Pokud už vlastníte první verzi Glaz RDSA, budete mít možnost tento top cap dokoupit i samostatně.

Druhou změnou je pak upravená část pro squonkování, která by nyní měla zabránit vytékání liquidu skrze přívod vzduchu při přeplnění.

Wismec Luxotic Surface

Wismec přichází s novým squonk modem s názvem Luxotic Surface. Ten konstrukčně vychází z jednobaterkového Luxotic BF.

Mod bude poháněn jednou baterií typu 18650 a nabídne výkon 80W. Oproti Luxoticu BF nabídne navíc malý displej a tlačítka pro regulaci výkonu. Kromě klasického Power režimu nabídne i teplotní režimy (SS, Ni, Ti) a to včetně možnosti nastavení TCR.

V kitu bude dodáván s novým squonkovacím RDTA jménem Kestrel. Ten bude mít průměr 24 mm a nabídne kapacitu 2 ml. Nebude však využívat klasických spirálek, ale speciálního meshe, který využil například Joyetech u kitu Ultex T80.

Squonkovací lahvička pak bude mít kapacitu 6,5 ml. Zajímavé jsou pak i 4 varianty panelů, které budou pro Luxotic Surface k dispozici.

SMOK Trinity Alpha kit a SMOK TF2019

Další dvě novinky jsou od výrobce SMOK. První z nich je pod systém s názvem Trinity Alpha Kit.

Pokud vám tento pod něco připomíná, máte pravdu. Vzhledově je totiž velmi podobný podům Orion od Lost Vape.

Trinity Alpha nabídne baterii s kapacitou 1000 mAh, cartridge pak nabídne kapacitu 2,8 ml a využívá meshové hlavy Nord Mesh, které používá i Nord Pod od stejného výrobce. Po vzhledové stránce pak nabídne oproti Orionu resinové panely po obou stranách, oproti většině podů pak možnost nastavení tří stupňů výkonu.

Druhým kouskem je pak nový zástupce řady sub-ohm tanků TFV a to TF2019. Výrobce jej ještě oficiálně neuvedl, ale u některých zahraničních prodejců už se objevily informace a fotografie.

TF2019 nabídne kapacitu 6 ml, horní plnění, ale především, díky vyššímu spodku, více vzduchu. K dispozici bude v 5 barevných variantách a bude mít vlastní tovární hlavy (kompatibilita se staršími žhavicími hlavami zatím není známá.

Vandy Vape Berserker V1.5 Mini RTA

Stejně jako původní Berserker se i nový BSKR V1.5 dočkal své Mini verze. Ve směs se jedná o stejný tank, pouze v menším provedení.

Průměr atomizéru činí 22 mm, kapacita je pak 2 ml s klasickým sklem, 2,5 ml při použití kovového tanku. Stejně jako u první pak nechybí dva druhy drip tipů a lze tedy atomizér lehce upravit i vzhledově. K dispozici bude ve 4 barevných variantách.