Novinky za uplynulé dva týdny (18/3/19-31/3/19)

Za poslední dva týdny se opět vyrojilo pár novinek. Tentokrát se podíváme na nový mod od Smoantu nebo další konkurenci pro Dragy.

Smoant Taggerz TC Kit

V poslední době poměrně oblíbený výrobce Smoant přichází s dalším modem/kitem. Tentokrát cílí na trh lehkých modů. Novinka s názvem Taggerz totiž váží pouhých 90 gramů. Jedná se o mod na dvě baterie typu 18650 s výkonem až 200 Wattů. Kromě klasického power režimu nabídne i TC pro klasickou trojici Ni/Ti/SS316, a to včetně TCR, či nabíjení baterií v modu s přítomností balanceru.

Mod bude kromě váhy i poměrně kompaktní. Šířka i tak nabídne 31,5 mm, tudíž by neměl být problém ani s použitím větších tanků. Tento rozměr je však částečně tvořen krytem baterií a dle nákresů sundavacího mechanismu onoho krytu bude možná třeba větší tanky před přístupem k bateriím sundat.

Mod bude dodáván v kitu s jednorázovým stejnojmenným tankem, respektive s balením tří kousků (podobně jako u kitu Augvape VX200). Tank nabídne kapacitu 2 ml, průměr 22 mm a žhavicí hlava bude mít odpor 0,2 Ohm (předpokládáme, že se bude jednat o mesh, byť to není nikde uvedeno).

K dispozici bude 6 variant modu (5 barev, jeden s graffitti potiskem), tank pak bude mít barevné varianty 4.

Eleaf iStick Mix

Eleaf představil další kousek z rodiny iSticků a hned na první pohled je jasné, že by minimálně po vzhledové stránce jít o konkurenci pro Voopoo Drag.

Mod iStick Mix poběží na Avatar chipu, který by měl nabídnout rychlé a stabilní žhavení. Poháněn bude dvěma bateriemi typu 18650, které bude možné nabíjet v modu, jelikož disponuje balancerem. Navíc je zde microUSB konektor nahrazen USB konektorem typu C, což ve výsledku znamená zvýšení nabíjecího proudu na 2,5 A. Výkon se zastaví na 160 Wattech, režimy však výrobce zatím neuvádí.

Součástí kitu bude nová verze Ello tanku s přídomkem POP. S průměrem 26,5 mm nabídne kapacitu 2 ml s klasickým sklem, které je však trochu podivné, protože vypadá jako opak bubble skla, s bubble sklem, které na sobě má navíc ochranu proti prasknutí při pádu, se pak kapacita zvedne na 6,5 ml. O žhavení se postarají dva typy žhavicích hlav, které budou v obou případech meshové, se stejným odporem a doporučeným výkonem, lišit se však v hustotě samotného meshe.

K dispozici bude 5 barevných resinových variant, z nichž jedna bude mít stříbrné tělo (zbytek má černé) a 3 varianty s potištěnými IML panely.

Digiflavor Lunar Kit

Aktuální novinka od Digiflavor s názvem Lunar je v podstatě větší bráška Helixu, o kterém jsme psali zde.

Tentokrát se jedná o dvoubaterkový začátečnický kit. Ten nabízí 3 výstupní režimy: 3,2 V, 3,5 V, a Bypass. Vybaven je samozřejmě všemi potřebnými ochranami a zvládne pracovat s odpory od 0,1 Ohmu. Vyroben je opět z ABS, tudíž se jedná opět o lehoučký kousek. K dispozici jsou opět 4 barevné varianty, přičemž oranžová byla vyměněna za červenou. Mod bude dodáván v kitu s tankem Lumi, který je dodáván i s Helixem či Geekvape Lucid.

Hellvape Rebirth RTA

Stejně jako Dead Rabbit, i Rebirth RDA se dočkalo své RTA verze. Stejně jako RDA, i RTA vzniklo ve spolupráci s youtuberem Mike Vapes.

Rebirth RDA má průměr 25 mm a kapacitně nabídne 2 a 5 ml v závislosti na použitém skle. Dvoupostová základna je stejná, jako u RDA, změny se však dočkal přívod vzduchu. Nyní se nejedná o velké přívody, ale jsou rozděleny mřížkou připomínající plástev. Samozřejmostí je horní plnění či 810 drip typ (v balení 2 varianty). K dispozici je pak 8 barevných variant.

Líbí se vám naše články? Podpořte nás na Patreonu!
Become a patron at Patreon!