Novinky za uplynulé dva týdny (18/2/19-2/3/19)

Po dvou týdnech jsme tu opět s další várkou novinek, které si pro nás výrobci vyrobili. Tentokrát se podíváme na nové RTA od Wotofo, nový iJust či na další mod od Voopoo.

Wotofo Profile Unity RTA

Po několika RDA přichází Wotofo pro změnu s RTA. Na jeho vývoji se kromě výrobce podíleli i MrJustRight1 a TVC (The Vapor Chronicles). A co z toho vzniklo?

Základna Profile Unity vychází ze základny Profile RDA, které bylo určeno především pro použití s meshem, tudíž i toto RTA je děláno primárně pro mesh. Základna by měla být jednoduchá na osazení a bude dodávána s nexMESH OFRF, což je mesh s třikrát větší hustotou, než jsou běžné meshe na trhu. Přívod vzduchu pak bude s ohledem na mesh celkem logicky boční.

Atomizér bude mít průměr 25 mm a základní kapacita bude 3,5 ml, přičemž zvětšení na 5 ml bude řešeno nikoliv bubble sklem, ale klasickým delším sklem a adaptérem komínu. Plnit atomizér bude možné vrchem a to skrze jednoduše odnímatelný top cap.

Wotofo se chlubí i údajně novým designem drip tipu. Ten má být silnější pro pohodlnější potah, ale zároveň má zůstat vzdušný a má dobře odvádět teplo. To ale budeme schopni zhodnotit až po vyzkoušení.

Wotofo Profile Unity RTA bude dostupný v šesti barevných variantách.

iJust 21700

Populární začátečnický kit iJust se dočkal opět další verze. Ale nejde ani o vzhledovou změnu. Novinkou totiž je baterie. Ta nebude vestavěna, jako tomu bylo u předchozí iJustů, ale vyměnitelná. A jak název napovídá, bude mod poháněn baterií typu 21700, ale bude možné použít i baterii typu 18650 a maximální výkon dosáhne na 80 W. Indikátor baterie pod tlačítkem nyní bude disponovat čtyřmi barvami pro indikaci stavu nabití.

Mod bude mít průměr 25 mm a bude v kitu dodáván s novou verzí sub ohm atomizéru Ello Duro, která bude mít vyměnitelné meshové hlavy. Upravený je i přívod vzduchu, ochrana před protečením a navíc je přidána samočistící „technologie“ jako u Crown IV, která odstraní kondenzát liquidu v přívodu vzduchu.

Voopoo X-217

Voopoo si přichystalo další mod. Tentokrát to není mod typu Drag, ale spíše o kousek do skupiny modů jako je G-Class, Smoant Cylon a další jim podobné mody.

A číslo 217 v názvu indikuje rovnou dvě věci: že mod bude poháněn bateriemi 21700 a jeho maximální výkon dosáhne na 217 Wattů. Poháněn bude čipem Gene.Fan, který využívá třeba mod Vmate.

Tlačítko na přední straně bude resinové a bude k dispozici 10 vzorů, které známe z Dragů, stejně tak bude na zadní straně panel se stejným vzorem. Pod tlačítkem pak bude barevná obrazovka s trochu jiným rozložením informací, než dosud známe.

Co však na modu zaujme nejvíce (a někoho zamrzí), je LED světlo na přední straně modu, které může svítit různými barvami a bude mít několik režimů blikání/dýchání.

Kromě barevných panelů budou k dispozici dvě barevné varianty těla, stříbrná a černá. Samozřejmostí bude i adaptér pro použití baterií typu 18650 a 20700.

Uwell JuiceBANK

Novinka od Uwell nepatří mezi mody ani atomizéry, ale mezi příslušenství. JuiceBANK je totiž lahvička na liquid.

Je vyrobena z nerezi a má kapacitu 15 ml. Určena bude spíše pro uživatele RDA, jelikož mechanismus plnění je řešen hydraulickou pumpičkou a každé zmáčknutí vydá „pouze“ 0,1 ml liquidu. Takže tank byste s tím plnili celkem dlouho.

Co je však možná škoda je fakt, že výrobce nevytvořil mechanismus pro plnění squonků skrze závit, ale vytvořil pouze lahvičku pro dokapávání do RDA. Sám výrobce prodává tuto lahvičku za 30 dolarů, tudíž si nejsme zcela jisti, jestli se něco takového uchytí.