Novinky za uplynulé dva týdny (15/4/19-28/4/19)

Jsme tu opět po dvou týdnech s další várkou novinek, které si pro nás výrobci chystají. A na co se podíváme tentokrát? Třeba na další přírůstek do rodiny Dragů nebo nový Kylin.

Oumier Bulk RTA a Armadillo RDA

Rovnou dvě novinky přichází od výrobce, který je známý především pro své atomizéry Wasp. Tentokrát se jedná o klasické RTA a v druhém případě o RDA s nevšední základnou.

První novinou je Bulk RTA, což je dvouspirálkové RTA, které vzniklo ve spolupráci s youtuberem, který si říká VapnFagan. Bulk RTA má průměr 28 mm (s bubble sklem) a kapacitu 6,5 ml a jedná se tak o kapacitně zatím největší RTA od Oumier. Základna je postless se spodním přívodem vzduchu, kdy ke každé spirálce bude vzduch přiváděn dvěma otvory. Samozřejmostí je horní plnění, 810 drip tip, v balení bude přibaleno i klasické rovné sklo, jehož kapacitu však výrobce neuvádí. Vzhledově se ale nejedná o žádnou velkou hitparádu. K dispozici budou 3 barevné varianty: zlatá černá a nerezová.

Druhým kouskem je pak Armadillo RDA, zde si Oumier pro změnu přizval belgického Youtubera Dimi Crazy Damper. Opět se jedná o dvouspirálkové RDA, které má však zajímavou základnu. Na každém sloupku jsou totiž rovnou 3 otvory pro spirálky a je tak možné využít spirálky různých velikostí. Vzduch je pak přiváděn z boku lehce pod spirálku skrze top cap. Samozřejmostí je opět 810 drip tip a pin pro squonkování. K dispozici jsou opět 3 barevné varianty: champagne gold, matná černá a matná stříbrná.

Voopoo Drag Baby Trio

Rodina populárních modů Drag se rozrůstá o další kousek. Tentokrát se jedná o velmi malý, kompaktní mod s integrovanou baterií. Baterie má kapacitu 1500 mAh a je nabíjena skrze microUSB port. Drag Trio Baby je především začátečnický mod, jelikož nedisponuje displejem a má pouze žhavící tlačítko a indikátor stavu baterie. O nastavení výkonu se pak automaticky stará Gene chip ve verzi Trio. Mod je dodáván v kitu s vlastním atomizérem, který nabízí 3 různé žhavicí hlavy (1 pro DL, dvě pro MTL), kapacitu 1,8 ml a horní plnění.
Modu samozřejmě nechybí resinový panel, navíc pak má na vrchu očko, díky kterému je možné mod umístit na řetízek a pověsit na krk.

Rincoe Mechman 228W Mesh Kit

Výrobce Rincoe, kterého můžete znát především díky modům z řady Manto, představil Mechman Kit. Název kitu trochu mate, jelikož by člověk mohl očekávat mechanický mod, ale název je pouze inspirován vzhledem samotného modu. A co Mechman nabídne? Jedná se o dvoubaterkový mod na baterie typu 18650 s maximálním výkonem 228 Wattů. Hlavním aspektem tohoto kitu je právě jeho vzhled. Mod má totiž jakýsi exoskelet, který je navíc možno vyměnit, a lze vyměnit i barevné panely pod ním (včetně možnosti umístění vlastního vzoru). Mod je v kitu dodáván s Mechman Mesh tankem, což je, jak název napovídá, meshový sub-ohm tank. Ten má k dispozici dvě meshově hlavy, buď s jedním a nebo dvěma meshi. Tank disponuje bubble sklem (možnost klasického zde není), horním plněním a drip tipem 810. My máme již kit v redakci a brzy vám na něj přineseme recenzi.

SMOK Micare

SMOK se v poslední době věnuje především PODům. Nově tak přichází s PODem Micare. Jedná se o POD s baterií o kapacitě 700 mAh, která disponuje LED diodou, funkcí předžhavení a vibracemi (1x po vložení cartridge, 3x pokud potah překročí 8 vteřin). Mod má i tlačítko pro změnu výkonu. K dispozici budou cartridge s odporem 1,2 Ohmu a kapacitou 1,0 nebo 0,5 ml.
K dispozici je 6 batevných variant, mod a cartridge se budou pravděpodobně prodávat samostatně, nikoliv v kitu.

Vandy Vape Kylin M RTA

S novou iterací svého atomizéru Kylin přichází Vandy Vape. Tentokrát se jedná o meshovou verzi. Kromě změny základny prošel změnou i přívod vzduchu, který se přesunul nahoru. Základna je velmi podobná té, kterou využívá i Wotofo u atomizérů Profile. RTA má průměr 24 mm, s klasickým sklem má kapacitu 3 ml, k dispozici je i bubble sklo s kapacitou 4,5 ml.

Ehpro Cold Steel 200 Mod

Poslední dnešní novinkou je mod od výrobce Ehpro. Ten ve spolupráci s německým youtuberem Nebelfee připravil velmi elegantní mod Cold Steel 200. Mod je vyrobený z kvalitního nerezu, vypadá velmi elegantně a pojme atomizéry s průměrem do 25 mm. Poháněn je dvěma bateriemi typu 18650 a lze ho nabíjet pomocí USB-C konektoru. Maximální výkon je 200 Wattů a k dispozici jsou i teplotní režimy, režim křivek či bypass. V základu jsou k dispozici 2 barevné varianty, které budou doplněné limitovanou třetí variantou, která navíc bude dodávána se speciálním pouzdrem a dvěma drip tipy.