Novinky od Teslacigs – 2 mody a pod [Novinky]

Teslacigs patří, byť se řadí mezi ty méně známé, mezi stálice na trhu. A to díky modům z řady Invader, WYE, ale především Punk. Tento výrobce v uplynulých týdnech představil 3 novinky: dvoubaterkový mod/kit, trubkový mod a pod. A my se na ně ve stručnosti podíváme.

Tesla Punk 86W

Začneme asi tím nejočekávanějším, čímž je trubkový mod Punk 86W. Ten vzhledově navazuje na předchozí kousky z této řady, které jsou i u nás velmi oblíbené.

Jeho průměr činí 28 mm, poháněný je jednou baterií typu 18650 a jak již modelové označení naznačuje, maximální výkon je 86 Wattů, samozřejmostí jsou i všemožné ochrany a nabíjení skrze USB.

Mod má však jeden drobný nedostatek, který mu v dnešní konkurenci trubkových modů nemálo uškodí. Tím nedostatkem je absence teplotního režimu, který je dnes u regulovaných trubkových modů již standardem a pro mnohé i základním kritériem při výběru.

Pokud však pomineme absenci TC režimu, jedná se o vizuálně zajímavý kousek téměř pro všechny uživatele, od začátečníků, přes ty co se chtějí trubkový mod, ale bojí se mechanik, až po zkušené vapery, kteří koukají po vzhledově zajímavých kouscích. K dispozici budou 4 barevné varianty, stříbrná, gunmetal, měděná a mosazná.

 

 

Tesla Poker 218

Další novinka zaujme spíše ty, kteří koukají po klasických modech na dvě baterie. Její název je Poker 218 a boční panely připomínají hrací karty.

Poháněný je dvěma bateriemi typu 18650 a maximální výkon dosáhne na 218 Wattů. Co se týče funkčních režimů, je Poker 218 vybavený vším potřebným. Kromě klasického power režimu má teplotní režimy pro klasickou trojici SS316/Ni200/Ti, TCR režim. Výrobce ve specifikacích uvádí i „Taste Mode“, ale evidentně půjde jen o předžhavení. Ani Poker 218 nebude ochuzen o možnost nabíjení skrze USB.

Kromě samotného modu bude možnost zakoupit i kit a to rovnou ve třech variantách. První je s tankem Resin (který už Teslacigs dodávali i s kity Falcons nebo WYE II) ve verzi 2 ml, druhý s tankem Resin v klasické 4/6ml verzi, třetí pak s tankem Tallica Mini.

Na výběr budou celkem 4 barevné varianty, přičemž základem všech je camo vzor.

Tesla WYE Pod Kit

Poslední novinkou je Pod Kit, který bude spadat pod řadu WYE. Bude se jednat o plastový pod kit, kde samotný pod bude mít kapacitu 2 ml a žhavící hlava s odporem 1,2 Ohmu bude doplněna o keramiku. Na rozdíl od jiných podů, které jsou na trhu bude WYE Pod kit disponovat možností regulace výkonu, přičemž k dispozici by měly být 4 stupně (7.5w~9.0w~10.5w~12.5w).  Výrobce však neuvádí, zda půjde o automatický pod, nebo jestli bude potřeba žhavit pomocí tlačítka.

Kapacita baterie bude 430 mAh, což je mezi pody celkem standardní, nabíjení pomocí USB pak bude trvat něco málo přes hodinu. K dispozici pak bude 5 barevných variant (viz obrázek).