„NOVINKY “ od IMPÉRIA [Minirecenze]

„NOVINKY “ by IMPÉRIA..

Pokud se divíte, že jsou novinky v uvozovkách, tak se lépe podívejte na fotky ?
Tyto novinky jsou vlastně staré a dobré chutě, které známe z hotových liquidů Emporio a Emporio Salt ?
Ale jsou skutečně stejné? Nebo je tam trošku rozdíl? To se pokusím popsat v následujících řádcích..

Všechna aromata jsem míchal na 5 % (doporučené jsou 5-7 %) do báze 50/50/1.7 mg..

TABÁČEK..

Opět se jedná o silnou tabákovou chuť, která není vůbec popelníková, ani smradlavá. Naštěstí ani nemá „Maggi příchuť“. Prostě jen výrazná tabáková chuť, která je lemovaná lehce oříškovými a květnovými tóny..
Pokud bych měl porovnat s hotovým liquidem, tak bych řekl stejné. Aspoň tedy ingredience. Je trošku znát, že aroma ještě není tak dobře uleželé a ta 5% koncentrace, je také trošku menší..
Jinak spokojenost..
Za mě 8/10..

RY4..

Ten kdo zná tabáčky typu RY4, tak tady zklamaný nebude. Je to ten starý známý tabák, který vyniká svou intenzivní chutí, ale ne tak výraznou, jako Tabáček. Tady je tabáková složka trošku jemnější a navíc je orámovaná vanilkou a lehce karamelem..
Samozřejmě je to ta RY4, která se dá koupit v podobě hotového liquidu od Emporio, ale je opět znát, že by snesla ještě trošku uležet. Míchal jsem cca před dvěma týdny, což je asi ještě málo..
Jinak chuť je příjemně jemná a velice zajímavá..
Za mě asi tak jako u Tabáčku 8/10..

BABA JAGA..

Osobně znám několik vaperů, co si sami míchají, ale jak jde o Babu Jagu, tak si klidně koupí hotový liquid. Baba Jaga se za krátkou dobu stala v podstatě kultovním liquidem, protože její chuť je velice zajímavá a netradiční ?
Nutno říci, že Baba Jaga, jako aroma, je stejná jako její „hotová“ předloha. Opět dominuje spíše perníček, který doplňuje lehký, jemný a suchý tabáček, který by mohl ještě chvíli zrát. Zatím je takový jalový. Ale až se uleží, tak to bude Baba Jaga jak vyšitá..
Nicméně, já tu chuť nijak nevyhledávám a dokážu se bez ní klidně obejít ?
Za mě 7/10..

VIRGINIA GOLD..

Když jsem poprvé ochutnal Virginia Gold, tak jsem si myslel, že je to ta samá chuť, která se ukrývá pod názvem Virginia od Emporio Salt. Ale čím dál více se mi zdá, že je jí jen velmi podobná. U Virginie od Emporio Salt je výrazně cítit ne moc dobrá jahoda, ale tady mi to přijde jako směs různého ovoce, ale méně výrazného..
Pokud máte Virginii rádi, tak tahle by vám mohla chutnat také. Ale jak říkám… rozdíl tam je ?

Za mě tak 6,5/10..
Nikdy jsem nepřišel Virginským tabákům na chuť..

LIME CAKE..

Když spatřil světlo světa Lime Cake od Emporio, tak mě vyloženě uchvátil svou vyváženou a příjemnou chutí. Už tenkrát jsem volal na všechny strany, ať ho někdo vyrobí jako klasické aroma. No a je to tu ?
A jaký je? Podobá se? Ano, podobá a nejen to..
Když pominu, že je chuť trošku slabší kvůli koncentraci, kterou jsem namíchal asi menší, než je u hotovky, tak je ten starý dobrý Lime Cake, který jsem si tak rád vychutnával v těch pitomých 10ml lahvičkách (mimochodem, děkuji EU). Je cítit krásně těsto, limetka a ten kořeněný ocásek, který mi připomíná chuť hřebíčku..
Tohle je aroma, které já prostě můžu, a již teď má své místo na mé vaperské „tabuli“ ?

Za mě jednoznačně 10/10. To je bez debaty..

PINKY..

Jestli se zatím nějaké aroma dokonale podobalo své „hotovkové“ předloze, tak je to Pinky..
Kdo zná tuto chuť, tak ví, že je to příjemná a svěží kombinace grapefruitu, maliny, jahody a lehce koolády.
Pinky i jako klasické aroma, přesně kopíruje chuť hotového liquidu. Opět dominuje chuť grepu a malin s lehkou dochutí jahody a cooling agentu, který se stará o příjemný chladivý pocit. Samozřejmě to není žádná chladivka. Cooláda dělá Pinky jen lehce svěžím ?

Hodnotím stejně jako hotovku, takže 9/10..
Tuhle chuť já můžu..

CANNOLI..

Cannoli je zástupce z řady Emporio Salt. Osobně je to po Blue Baronovi moje nejoblíbenější chuť od Emporio obecně. Takže jsem rád, že ji Impéria vyrobila i jako klasické aroma pro míchání ?
Kdo zná Cannoli, tak jistě ví, že je to lehká trubička listového těsta, která je naplněná vanilkovým krémem. A jak je na tom aroma?
Osobně bych řekl, že zde více cítím právě tu trubičku, respektive to těsto. Je to jemné, nepřeslazené těsto, které je plné jemného, vanilkového krému. Pozor. Rozhodně to není pudink. Je to opravdu takový dortový krém ?
Musím říci, že toto aroma mi chutná asi více, než jeho „hotová“ předloha. Buď je to koncentrací, kterou jsem míchal, nebo jinou dobou uležení. Ale to je fuk. Je to prostě výborné a já si rozhodně pořídím další lahvičku ?

Za mě 9/10..

Líbí se vám naše články? Podpořte nás na Patreonu!
Become a patron at Patreon!