Nové RDA a mod od Ehpro [Novinka]

Kdo by neznal výrobce jménem Ehpro, stačí připomenout atomizéry Billow, ale především téměř legendární Mod 101. O Ehpro nebylo relativně dlouho moc slyšet (alespoň v našich končinách), ale v poslední době se výrobce opět hlásí o slovo. Ať už v podobě nové, 28mm verze Billow s přídomkem X, nebo novým RDA s názvem Panther. Nyní výrobce vydává další dvě novinky, z nichž jedna by mohla leckoho naladit na vlnu nostalgie.

Lock RDA

Pokud jste si mysleli, že notch coil už je dávno z módy, tak tomu ještě být nemusí. Lock RDA je kapací atomizér na jednu spirálku, který má speciální systém uchycení pro notch coil. Ty v případě Lock RDA nepotřebují „nožičky“, jelikož uložení a uchycení je řešeno právě speciální, zacvakávací kolébkou. Ale nebojte, myšleno je i na klasické spirálky, jejich umístění je stejné jako do jakékoliv jiné postless základny. Přívod vzduchu je pak řešen z obou stran. Průměr RDA je 24 mm,  resinový drip tip je typu 810 se vzorem včelí plástve. Dostupné budou 3 barevné varianty (černá, stříbrná, modrá) a v balení bude dodáván i pin pro squonk mody.

Mod 101 Pro

Druhá novinka je o něco zajímavější, a to především tím, že se jedná o nástupce již zmíněného trubkového Modu 101, tentokrát s přídomkem Pro. A co Mod 101 Pro nabídne nového? Mod nyní bude možné pohánět bateriemi typu 20700, 21700 a samozřejmě klasickými 18650 (s použitím adaptéru). Maximální výkon se zvedl z 50 na 75 Wattů, mod je stejně jako jeho předchůdce vybaven teplotními režimy Ni, Ti, SS a bypass režimem. Fyzicky a vizuálně je Mod 101 Pro větší, a to především co se týče průměru, který je nyní 25 mm, takže se vám na něj bezpečně vejde většina dnes prodávaných atomizérů. Pro menší atomizéry je možnost použít tzv. beauty ring (dodávaný např. i u sqounk modu Luxotic), který je součástí balení. K dispozici budou hned 4 barevné varianty: klasická stříbrná, černá, modrá a duhová.