Nasty Juice – Devil Teeth [Recenze]

Výrobce uvádí, že se jedná o „šťavnatý žlutý meloun s lehkým nádechem čerstvé máty. Ideální nejen na léto, ale určitě skvělý po celý rok“

Tradiční 60 ml lahvička s kapátkem a dětskou pojistkou, ve které se nachází 50 ml e-liquidu a prostor pro dolití 10 ml báze či boosteru. Vše je v nádherném plechovém obalu v oranžovém provedení.

Liquid je vyráběn v poměru 70VG/30PG. Zkušební atomizér je Vapor Giant V5S.

Barva je úplně čirá. Dle vůně bych asi nebyla schopná rozpoznat, že se jedná o žlutý meloun. Nicméně je to tím, že tento druh ovoce nevyhledávám a tudíž nemám jeho chuť a vůni vůbec zafixovanou. Ale nevoní špatně.?

Dominantní je sladká chuť žlutého melounu, která se hezky line od nádechu až po výdech. Tentokrát není ani nijak moc intenzivní, je hezky jemná a příjemně sladká. Věrohodná kopie žlutého melounu, to se musí nechat.

Ovocná příchuť je jemně, opravdu příjemně a decentně zjemněná mátou. Tentokrát žádný ledový pocit v krku, jen lehounká máta.?

Cukrový meloun mi moc nechutná sám o sobě, a tak k němu mám i stejný postoj při vapování.

Z hlediska celkového hodnocení jsem lehce na rozpacích. Honeydew není moje vyhledávaná příchuť a za normálních okolností bych si ji sama nekoupila. Na druhou stranu v tomto provedení od Nasty Juice to není vůbec špatné. ?

Nasty Juice se nechá zakoupit na zahraničních shopech za cenu cca 300 Kč + doprava.

Zůstaly nám nějaké přebytky, tak po provedení recenzí celé této řady je nabídneme k prodeji zde na FC Mlsných holek ?

CELKOVÉ HODNOCENÍ: 8/10