Nasty Juice – Bad Blood [Recenze]

Nasty předchází skvělá pověst, tak snad nezklame. Dnes začínáme recenzovat sérii ovocných příchutí v hranatých plechových krabičkách od tohoto Malajsijského výrobce.

Výrobce uvádí, že se jedná o výraznou chuť černého rybízu s troškou osvěžujícího mentolu.

Jedná se o 60 ml lahvičku, ve které se nachází 50 ml e-liquidu a prostor pro dolití 10 ml báze či boosteru. Lahvička je opatřena kapátkem a dětskou pojistkou. To kapátko mi dost vadí, většinou něco ukápnu vedle, ale budiž. Vše je v nádherném plechovém obalu. Asi se řídí heslem, že obal prodává, a mají pravdu, hezčí jsem zatím neviděla.

Liquid je vyráběn v poměru 70VG/30PG. Zkušebním atíkem je tradičně Vapor Giant V5S se spirálkami od Stifa Ni80.

Barva je zcela čirá. Vůně je nádherná již při otevření plechového obalu. Po odšroubování uzávěru lahvičky se na Vás vyvalí lehce kyselá vůně černého rybízu.

Při vapování je pak chuť naprosto úžasná. Máte plnou pusu lehce kyselého naprosto věrohodného černého rybízu.

Jen s tou troškou mentolu bych lehce nesouhlasila. Je ho trošku více. Ale nádherně černý rybíz doplňuje. Bez něj by to určitě nebylo ono. A nebojte, rampouchy u pusy mít nebudete. ?

Zkoušely jsme i na MTL ve Skyline. Ale to už nebylo ono. Chuťově dobré, ale ta nádherně vychytaná a sladěná intenzita černého rybízu a chladivé složky zde nebyly úplně ideální.

Tak BAD BLOOD mě dostal. Do této chvíle jsem liquidy s coolingem či s mentolem moc nevyhledávala. Ale zde je vše nádherně zkombinované. A také, jak je u Malajců zvykem, dosti intenzivní. Ale není to ani přehnané. Prostě Nasty skutečně umí. Toto fakt stojí za vyzkoušení. Hlavně v tomto letním období. Doporučujeme všemi deseti.

Nasty Juice se nechá zakoupit na zahraničních shopech za cenu cca 300 Kč + doprava. Zdá se to hodně, ale při přepočtu to vychází na 50-60,- Kč za 10 ml hotového liquidu. A toto je opravdu prémiovka.

Zůstaly nám nějaké přebytky, tak po provedení recenzí celé této řady je nabídneme k prodeji na FC Mlsných holek 


CELKOVÉ HODNOCENÍ: 9,5/10