Nasty Juice – ASAP Grape

Výrobce uvádí, že se můžete těšit na šťávu z černých hroznů v kombinaci se směsí bobulovitého ovoce.

Jedná se o 60 ml hezky barevně provedené lahvičky s kapátkem a dětskou pojistkou, ve které se nachází 50 ml e-liquidu a prostor pro dolití 10 ml báze či boosteru. Vše je v nádherném plechovém obalu, tentokrát ve fialovém provedení.

Liquid je vyráběn v poměru 70VG/30PG. Zkušební atomizér je Vapor Giant V5S se spirálkami od Stifa Ni80.

Barva je zcela čirá. Vůni bych přirovnala k chuti nějaké šťávy ze směsi různých druhů ovoce, nejspíše skutečně bobulovitého. V té vůni cítím něco hodně známého a příjemného, ale ani po dvou dnech jsem nerozklíčovala, co by to mohlo být.

Při potahu se Vám v puse krásně rozprostře příjemná ovocná chuť. Hrozno jasně dominuje, ale ostatní konkrétní druhy úplně jednoznačně ani nyní definovat nedokáži.

Při delším potahu se hodně projevuje chladivá složka, kdy začne v krku až lehce mrazit. Ale příjemně mrazit.

Při výdechu již dominuje chuť hroznové šťávy, ostatní ovoce je dosti potlačeno.

Je hodně znát, že tato příchuť musela být dosti výrazně doslazena. Pochybuji, že by to bylo pouze sladkým ovocem. Je to jako když se na jazyku rozpustí kostka cukru. Ale eliminují tím určitou trpkost hrozna.

Jedná se o hodně intenzivní liquid. Někdo by možná řekl, že až hodně navoněný. Mě to naopak nevadí. Ještě hodně dlouho po výdechu, dokonce několik minut, je v puse krásně cítit kombinace hroznů, sladidla a zejména chladivé složky
.
Je to jeden z liquidů, kterému na chuť přicházím postupně. Z počátku mě ta kombinace moc nezaujala. Z hlediska nějakých nepříjemných vjemů nemohu nic vytknout, jen mě prostě nějak nesedla. Třeba ta intenzita již byla i na mě moc. Ale postupně se to zlepšuje. A určitě je to nejlepší Grape, které jsem kdy vyzkoušela. 

Vlastně je to typický Malajsijský liquid – hodně intenzivní, hodně doslazený, s hodně chladivým efektem. Kdo má toto rád, určitě se nespálí.

Nasty Juice se nechá zakoupit na zahraničních shopech za cenu cca 300 Kč + doprava.

Zůstaly nám nějaké přebytky, tak po provedení recenzí celé této řady je nabídneme k prodeji zde na FC Mlsných holek 

CELKOVÉ HODNOCENÍ: 8/10