MK Labs – Lemon Tea [Recenze]

V dnešní recenzi se podíváme na druhý ze tří kousků od japonských MK Labs, který se nám dostal na stůl díky spolupráci Vapan.cloud a TI Juice. A název je opět více než výřečný, Lemon Tea, tedy citronový čaj.

Dle popisu se jedná o „jemně sladký citrónový čaj na klidné pochutnání„.

Než začneme, připomeneme si klasické: Chuť je velice subjektivní záležitost, proto vezměte v potaz, že co chutná mně, nemusí chutnat vám, a naopak. 1000 lidí, 1000 chutí.

Už od prvního potahu je jasné o co se tady jedná. Ústa vám totiž naplní chuť čaje s notnou dávkou citronu. Čaj v tomto případě chuťově připomíná klasický snídaňový černý čaj. Ten není přehnaně výrazný, má typickou tříslovitou chuť a i přes to, že černému čaji neholduji, mi v tomto případě zachutnal.

O trochu výraznější než chuť samotného čaje je chuť citronové šťávy. Ta je taková, jako byste si opravdu do čaje vymačkali citron. Chuť citronu se s chutí čaje příjemně mísí a tak nepůsobí kysele a chuť čaje příjemně osvěžuje.

Celkový mix je příjemně sladký, ne však přeslazený, těžko však určit, zda je doslazený medem či cukrem.

Za mě je Lemon Tea příjemná vyladěná příchuť, která bude vhodná jak do chladnějších dnů, tak i do horkých letních dnů. Dokáže i tak trochu zahřát, tak být i osvěžující. Někomu by sice nemusela sednout lehká trpkost/tříslovitost, která je však pro čaj typická a chuti Lemon Tea dodává na věrnosti.

Lemon Tea bych vysloveně neřadil mezi ovocné příchutě, na své si tady nepochybně přijdou i ti, co ovocným příchutím neholdují – třeba si jí dají k nějakému odpolednímu dezertu.

MK Labs Lemon Tea dostanete v 60ml lahvičce s 20 ml aromatu, které je potřeba dolít bází a ev. nikotinovým boosterem.

Lemon Tea můžete sehnat přímo u TI Juice/FLVR Distro na eshopu.

Děkujeme TI Juice za zaslání příchutě do recenze.