MILFS MILK V2 (Milkshakes) by Eco-Vape [RECENZE]

MILFS MILK V2 (Milkshakes) by Eco-Vape..

Banánový koktejl v podání Eco-Vape velmi překvapil, takže doufám, že pokračování v podobě „mateřského mléka“ bude stejně tak překvapivé ?

Řada Milkshakes, jsou klasická Shake & Vape aromata, která se ukrývají v 60ml lahvičce, kde nalezneme 20 ml aromatu. Toto aroma je nutné dolít bází, ať už nikotinovou nebo beznikotinovou. Každopádně je vhodné použít bázi s vyšším poměrem VG a to aspoň 70-80 %, protože aroma je v PG stavu ?
Já jsem dolil bází 80/20 ve prospěch VG a naboostroval na 1.6 mg..
To je obecné info k míchání, které přilepím ke každé recenzi na Milkshakes..

Popis říká, že Milf Milk, je chuť křehkých sušenek se sladkým pudinkem a jahodovým mlékem..

Ve vůni je nejvíce cítit jahoda, ale je zastřená vůní, která by se asi dala nazvat jako custard. Velmi příjemná vůně ?
Barva je slabě žlutá..

Jako první asi ucítíte chuť jahod. Je pravdou, že jsem čekal trošku jinou chuť. Většina jahod bývá spíše na sladko, ale zde jsou jemně nakyslé..
Pod těmito jahodami se ukrývá jemná krémová chuť, která navozuje pocit, že jsou ukryty v nějakém krému. Krém je vcelku jemný, lehký a lehce vanilkový. Jestli je to pudink, tak to bych se neodvážil potvrdit. Každopádně je to velice příjemná, nasládlá chuť ?
Poprvé jsem Milfs Milk ochutnal asi po týdnu, ale po dvou dnech mi stále uniká ta sušenka, která je v popisu. Při výdechu je sice cítit lehce nahořklá, jakoby pečená chuť, ale není to nic moc výrazného..

Kdybych měl Milfs Milk definovat, tak bych spíše řekl, že je to jemný jahodový krém s vanilkovou koncovkou.. Nicméně, asi nemám nic moc, co bych chuti mohl vytknout. Lehce nakyslá jahoda není na škodu a dodává na svěžesti. Lehký krém, zůstává příjemně na jazyku, a nádech sušenky jemně olizuje patro. Jen by ji mohlo být malinko více ?

Za mě celkově 9/10, protože mi chutná o trošku více, než Banana Milkshake..

Na celou řadu Milkshakes platí na E-Liquid.eu 5% sleva. Stačí zadat slevový kód POSPI 😉

Děkuji E-Liquid.eu za poskytnutí Milfs Milk V2 do recenze..