MIGOS MOON od Nasty Juice [Recenze]

Dnes začínáme recenzovat druhou sérii příchutí od tohoto malajsijského výrobce nazvanou NASTY BALLIN.
Výrobce uvádí, že Migos Moon je svěží chuť pomerančovo-citronové limonády.

Jedná se u Nasty Juice o již tradiční balení – 60ml lahvička, ve které se nachází 50 ml e-liquidu a prostor pro dolití 10 ml báze či boosteru. V této sérii se nejedná o lahvičku opatřenou kapátkem a dětskou pojistkou, ale o plastovou butylku s twist uzávěrem. Liquid je vyráběn v poměru 70VG/30PG, který jsem si naboosterovala na 2,5 mg nikotinu.

Bohužel i mistr tesař se občas utne. Pro celou tuto řadu platí, že lahvička při transportu občas lehce vyteče. Nám se to stalo cca v jedné třetině případů, a to již není zanedbatelné množství. Dodavatel vždy zaslal nový kus, není to ani nijak velké vytečení, jen je lehce „opatlaná“ lahvička, ale docela to naštve při dosti vysoké ceně za e-liquid?

Ale nyní již k samotnému hodnocení při vapování.
Barva je lehce žlutá. Vůně citrusová, ale že by se již ve vůni jednalo o limonádu, to říci nemohu.

Výrazně dominantní je v chuti pomeranč, který se maximálně rozvine zejména při výdechu. Máte ho pak plnou pusu ještě dlouhou dobu. Ale bohužel se nejedná o pomeranč ve stylu sladko-kyselé pomerančové šťávy z dužniny, což mě dost mrzí. Spíše se jedná o lehce hořkou chuť vrchní části pomerančové slupky. Bohužel.?

Citron je jen jako lehký doplněk, který hořkost pomeranče lehce vyvažuje a cítíte ho až na konci výdechu. I když slabý, tak příjemný citron.

Výrobce dále zmiňuje příchuť jako limonádu. A skutečně, dokonce při jisté dávce fantazie cítím i jakoby bublinky.

Celé je to pak zabaleno do již zmíněného lehce chladivého efektu. Opravdu lehce, žádné rampouchy, ale ten chladivý pocit je v tomto parném období hodně příjemný.?

Nejedná se o špatný liquid. Akorát intenzivní, chutný, dobře provázané jednotlivé složky, vhodný na celodenní vaping. Ale za tu pomerančovou kůru musím poměrně výrazně snížit mé bodové hodnocení. A také za ty dost často protékající lahvičky při transportu.

Celá tato řada je mírně dražší než předešlá série v hranatých plechovičkách, na zahraničních shopech stojí cca 350,- Kč.

CELKOVÉ HODNOCENÍ: 6,5/10