MANGO STRAWBERRY by Nasty Juice[Recenze]

Objevte nádhernou chuť nejlepších jahod na světě spojených s mangem. Jen kapka tohoto nektaru vás přivede do tropického ráje, který jsme pro Vás vytvořili. – popis výrobce
 
Klasická Gorilla lahvička 60 ml, ve které se nachází 50 ml e-liquidu a prostor pro dolití 10 ml báze či boosteru. Liquid je vyráběn v poměru 70VG/30PG.
 
Zkušební atíky – Vapor Giant V5S se spirálkami od Stifa Ni80, Vapor Giant se spirálkami od Braidmana, Aromamizér Supreme RDTA V2 a Skyline pro vyzkoušení na MTL.
 
Barva je lehounce nažloutlá, vůně opět hlavně mangová. ?
 
Tak jako u mango grape, tak i nyní se jedná o liquid, kde převládá hlavně mango. Ale opět skvělé mango, šťavnaté, téměř nedřevnaté, prostě hodně dobré. Akorát sladké. Mango je dosti výrazné, jeho příjemná chuť krásně zůstává na jazyku.?
 
A jahoda je opět jen lehce na pozadí. Vnímáte ji až při výdechu. I jahůdka je dobrá, zralá, sladká, čerstvá.
 
A tradice u Nasty, chladivá složka. Na toto roční období bych řekla až moc rampouchů. Ale to je jen relativní, v parném létě bych možná říkala něco jiného.?
 
Velice podařená příchuť. Nechemická, vše krásně provázané a vzájemně se doplňující, prostě hodně dobré. Doporučuji všemi deseti.?
 
Děkuji obchodu cigareta-shop.cz za poskytnutí liquidu k testování.
 
CELKOVÉ HODNOCENÍ: 9,0/10
Líbí se vám naše články? Podpořte nás na Patreonu!
Become a patron at Patreon!