MANGO BANGO by PJ EMPIRE [Recenze]

MANGO BANGO by PJ EMPIRE..

Zatím poslední počin rakouského výrobce PJ Empire z řady Slushy Queen, je Mango Bango?

Mango Bango, jako všechny jeho předchůdci, se dodává v 60ml gorilla lahvičce, která ukrývá 12ml aromatu (kromě Horny on the Roxx, který má jen 10ml. Takže pozor!.. )
Pokud dolijete svou libovolnou bází, tak získáte 20% koncentraci..

Výrobce uvádí, že se jedná o sladké mango, podpořené lehce ananasem a osvěžené cooládou (prostě jsou v tom nabodané rampouchy, jak já říkám?)

Barva, je bezprostředně po namíchání, úplně čirá..
Po necelém týdnu, je barva stále stejná. Pokud se po ještě delším uležení ještě barva změní, tak to nebude nic zásadního..

Vůně je opravdu velice krásně a sladce mangová a i když naprosto zastírá ten ananas, tak můžu říci, že přesně takhle si představuji, jak by měl mangový liquid vonět. Ani náznak nějaké chemie, či otravných ocásků?

Pokud budete nedočkaví a Mango Bango natankujete ještě dříve, než zmizí bublinky, tak získáte docela příjemnou sladkou a jemně dřevnatou chuť připomínající jehličí?
Ale když ho necháte pár dní uležet, tak samotné dostane příjemnou ananasovou dochuť, která spolehlivě zakryje jehličnatou chuť?
Samozřejmě je nutno zmínit, že celou kompozici podtrhuje cooling agent, který je použit ve velmi rozumné míře a celou ovocnou chuť zvýrazňuje..

Celkově je Mango Bango velice jednoduchá kombinace, které ovšem nic nechybí, ani nepřebývá..
Zde přesně platí ono pověstně, že méně, je někdy více?

Osobně považuji Mango Bango za nejchutnější z řady Slushy Queen..

Za mě 10/10..