LOW RIDER by The Fuu[Recenze]

Popis výrobce – Neskutečně ovocná chuť v podání limetky, černého rybízu, špetky máty a dalších ovocných příchutí, jen těžko hledá konkurenci a stane se tak vaším ovocným favoritem.
 
Tento hotový liquid o objemu 10 ml se prodává již tradičně v silách nikotinu 0 – 3 – 6 mg. Poměr VG/PG činí 60/40. Liquid patří do řady Fuug Life od THE FUU.
 
Zkušebním atomizérem je tentokrát pouze Vapor Giant V5S. Vůně je hodně příjemná, dominuje černý rybíz a máta.
 
Tento liquid mi připomněl Bad Blood od Nasty Juice. Je opravdu velice svěží, připomínající limonádu ze směsi ovoce. ?
 
Při vapování jednoznačně dominuje černý rybíz, který neškrábe v krku a není ani kyselý. Ten je pak doprovázen příjemnou limetkou, kdy v konečném důsledku spolu vytváří velice lahodné spojení. U černého rybízu velice často mívám problém s jakousi ostrostí či zbytečnou kyselostí, ale tato kombinace mě skutečně velice příjemně překvapila.?
 
Máta dodává tomuto liquidu lehký ledově svěží nádech. Sice upřednostňuji kooladu, ale v tomto případě se máta asi hodí více. Není jí nijak moc, prostě tak akorát.?
 
Low Rider je celkově velice dobře zkomponovaný liquid. Vyvážený, jednotlivé složky se krásně doplňují, žádná zbytečně nepřebijí či nepotlačuje druhou… prostě chutný svěží liquid na celodenní vaping.?
 
Doporučuji vyzkoušet.
 
CELKOVÉ HODNOCENÍ: 9/10
Líbí se vám naše články? Podpořte nás na Patreonu!
Become a patron at Patreon!