LON (MAW) by REVOLUTE [RECENZE]

LON (MAW) by REVOLUTE..

Už si ani nevzpomínám, kdy naposledy jsem měl melounový liquid. A i když je LON spíše letní záležitost, tak já se obětuji a dám se do něj už na jaře ?

Řada MAW je podsérií řady Vape or Die. Opět je k dostání v klasických plastových lahvičkách s tryskou o obsahu 10 ml. S mícháním je to tentokrát trošku složitější. Revolute doporučuje různou koncentraci podle báze, kterou používáte..


Doporučené dávkování:
8 % při použití báze 30VG/70PG
10 % při použití báze 50VG/50PG
12 % při použití báze 70VG/30PG
Doporučená doba zaležení je minimálně 7 dní..
Já jsem namíchal na 10 % do báze 50/50 a nechal uležet týden ?
Jedná se o chuť sladkého, chladného žlutého melounu, která se velmi dobře hodí na tropických letních dnů.. Vůně je výrazně melounová, ale cítím spíše klasický, vodní (červený) meloun..
Barva je krásně žluto-oranžová ?

I když za okny nejsou žádné tropy, tak i v tomto proměnlivém počasí je to docela příjemné pokouření..
Sice se nejedná o čistý žlutý, nýbrž o kombinaci žlutého a vodního melounu, ale není to vůbec na škodu. Chuť je docela dobře vyvážená, příjemně sladká a hlavně svěží. Naštěstí to není žádný umělý ani chemický meloun. Chuť sice není nijak autentická, ale dá se považovat za výborné melounové aroma, které nejen neurazí, ale i mile překvapí ?
Rampouchů, alias chladivé složky, je tu více, než bylo v LEE. Nicméně je to stále snesitelná porce, která Vám nezmrazí hubu na půl dne ?

LON mě velmi překvapil svou svěží, sladkou a neotravnou chutí, která se dá vapovat celý den, a stále ji dokonale vnímám při každém potahu..

Chutná mi o trošku více než LEE, takže za mě 8,5/10..

Děkuji E-Liquid.eu za poskytnutí LON do recenze..