Kayfun [lite] 2019 [Novinka]

Německého výrobce SvoëMesto není asi potřeba nijak představovat, protože jejich Kayfuny zná snad každý pokročilý vaper.

Nyní výrobce představil další kousek z řady Kayfunů, kterým je Kayfun [lite] 2019 a jedná se o celkem očekávanou novinku, která cílí i na začátečníky. Pojďme se tedy podívat, co si na nás přichystali.

Opět se bude jednat o MTL RTA, které ale tentokrát bude určené především pro začátečníky, jelikož i sám výrobce ho označuje za entry-level.

S výškou 33 mm se bude jednat o jeden z nejkompaktnějších tanků na trhu, ale i tak si zachovává kvality, pro které jsou Kayfuny tak oblíbené.

K dispozici budou hned dvě varianty, které se od sebe budou lišit průměrem. První bude mít 22 mm s kapacitou od 2/4 ml, druhý pak průměr 24 mm a kapacitu 3,5/5 ml.

Ptáte se, proč jsou uvedeny dvě kapacity? Protože nový Kayfun [lite] nabídne vyměnitelná těla, a to nejen klasické (ICE), ale i ultemové (FIRE) a to vždy ve dvou velikostech. Uživatelé tak budou mít možnost si vybrat a alespoň nějak upravit vzhled celého atomizéru.

V neposlední řadě stojí za zmínku přívod vzduchu. Ten nebude totiž řešen ani vložkami ani otočným kroužkem na těle, ale bude schovaný a ovládaný skrze centerpin. Nebudete tedy muset řešit výměnu vložek, ale bez malého šroubováčku se, pokud si během dne měníte utažení vzduchu, neobejdete.

Co v dnešní době lehce zamrzí, je fakt, že plnění je řešeno spodem, tedy bude potřeba k naplnění odšroubovat základnu.

Každopádně jsme v redakci zvědaví, jaký Kayfun [lite] 2019 bude, a to jak v porovnání s jinými Kayfuny, tak i s dnešní konkurencí, jako jsou Dvarw, Hussar Project X a další.