KAPITÁN by MONKEY [RECENZE]

KAPITÁN by MONKEY..

Nakonec jsem si nechal recenzi právě na tabákovku. U Monkey je to teprve, po veleúspěšné Bacco Crack, druhá tabákovka. Tak uvidíme, jestli se jí Kapitán aspoň trošku vyrovná ?

Kapitán je k dostání v tmavé 60ml lahvičce s 12 ml aromatu uvnitř. Toto aroma je třeba dolít libovolnou bází podle toho, na jaké použití a do jakého atomizéru ho chcete použít.
Já už jsem dostal Kapitána namíchaného, abych nemusel čekat, protože aroma je nutné nechat 28 dní uležet ?

Vůně není tak úplně tabáková. Vlastně skoro vůbec. Nejvíce z něj cítím něco jako kokosovou sušenku, nebo vánoční kokosku.
Lehce je znát jemný alkoholový ocásek..
Ani barva není moc tabáková. Je jen lehce žlutohnědá..

Poslední dobou používám spíše MTL atomizéry. Jak v práci, tak i doma. Je zima, tak aspoň nemusím tolik větrat. Takže jsem i Kapitána používal v klasickém šlukovacím atomizéru. Byla by ho škoda do nějakého mrakostroje ?
V chuti nejvíce dominují tabák a kokos. Konkrétně tabák je příjemně jemný a lehce nakyslý. Kokos mi naopak přijde velice výrazný a sladký. Trošku… no, trošku více, mi připomíná i chutí vánoční kokosku. Takovou tu sladkou kokosku, jen bez té marmelády..
Ani Bourbon není cítit zanedbatelně. V podstatě se line pod celou kompozicí a je znát v každém potahu. Dodává receptuře lehce štiplavou chuť ?
Kapitán je přesně ta tabákovka, která není o jedné složce. Všechny složky jsou krásně cítit a nestalo se mi, že bych i jednu jedinou přestal vnímat..

Celkově je Kapitán ta nejlepší záležitost z nových třech receptur. I když jsem už zvyklý na vysoký standard Monkey aromat, tak takhle mě opravdu vystřelila z bot. Obávám se, že po dnešku bude na Bacco Crack v regálu jen sedat prach ?
Tohle se skutečně povedlo. Good Job ?

Jasná 10/10. To je bez debat ?

Líbí se vám naše články? Podpořte nás na Patreonu!
Become a patron at Patreon!