Joyetech ULTEX T80 Kit [Novinka]

Joyetech patří mezi stálice na trhu s elektronickými cigaretami, a to jak pro začátečníky, tak pokročilé. Nyní do světa vypouští další kousek, který osloví obě skupiny. Nový Ultex kit je regulovaný trubkový mod s novou verzí celkem populárního atomizéru Cubis – Cubis Max. A my se podíváme, na co se můžeme těšit.

 

 

Jak bylo již zmíněno, půjde o regulovaný mod trubkové konstrukce, který bude poháněný jednou baterií typu 18650, a bude mít maximální výkon 80 Wattů. Vzhledově by někomu mohl připomínat rukojeť světelného meče, každopádně z fotek to vypadá, že by mělo jít o bytelný kousek. Na jedné straně bude osazený žhavicím tlačítkem, o něco níže pak dvěma tlačítky pro regulaci. Pod nimi pak najdeme displej, který kromě výkonu ve Wattech zobrazí i odpor atomizéru, stav nabití baterie a výstupní napětí ve voltech.

Na druhé straně proti žhavicímu tlačítku je pak umístěn microUSB port pro nabíjení a dokonce i upgrade firmwaru. Kromě klasického power režimu bude mod disponovat i teplotními režimy pro SS/Ti/Ni, chybět nebude ani TCR a bypass režim.

Co do průměru bude mít mod 28 milimetrů a pravděpodobně bude trochu těžší najít na něj padnoucí atomizér (kromě zmíněného Cubis Max, který bude dodávaný v kitu). Nepůjde tedy o zrovna malý kousek ve své kategorii. K dispozici bude 5 barevných variant – matně černá, modrá, stříbrná (SS), zlatá a duhová. Odpovídající barvu bude v případě kitu mít samozřejmě i atomizér.

Součástí kitu bude Cubis Max, který stejně jako jeho předchůdci bude mít horní přívod vzduchu. Plnění bude opět řešeno vrchem, tentokrát však nebude třeba celý vršek odšroubovat, pouze se posune a odhalí plnicí otvor. Průměr bude stejný jako u trubky, tedy 28 milimetrů s kapacitou 5 ml.

Co je ale na této nové verzi zajímavé, je žhavicí hlava. Ta totiž nebude tvořena klasickou spirálkou a vatou, ale půjde o novinku v podobě kanthalové síťky, kterou Joyetech pojmenoval NCFilm. Ta by měla mít delší životnost, zároveň bude snadné pod ní vyměnit vatu, která se pouze jednoduše uloží pod síťku. K vyčištění samotné síťky by mělo údajně stačit ji otřít hadříkem. Výrobce uvádí, že by její životnost měla být 3 a více měsíců, a díky velké odpařovací ploše by měla nabídnout dostatek páry i chuti.

Kromě kitu bude možné mod i atomizér zakoupit samostatně. Teď už nezbývá než počkat na jeho vypuštění do prodeje a jeho vyzkoušení.