Joyetech Runabout POD [Novinka]

S PODy se v poslední době doslova a do písmene roztrhl pytel. Ani ve firmě Joyetech nelenili a vytvořili velice designově povedenou záležitost, tvarově inspirovanou jachtou (jak tvrdí oni, mně to spíš připomíná surfovací prkno 😀 ).

Stylový POD, který se určitě bude dobře držet v ruce, v celkem zajímavých barevných variantách a s možností změny barvy podsvícení (stačí 3x rychle kliknout), bude Vaší dámské kabelce i kapsičce pánského saka rozhodně slušet. Co je však trochu překvapivé je, že se nejedná o automatický pod a ke žhavení je třeba držet žhavící tlačítko, které má nastavené dobu žhavení na max. 15 vteřin.

Specifikace:
Rozměry – 117 x 30,5 x 15,5 mm
Hmotnost – 77,5 g
Barvy – Červené dřevo, Černé dřevo, Dubová textura, Břeh, Mramor, Zebra
Kapacita baterie – 480 mAh
Obsah liquidu – 2 ml
Aktivace tlačítkem
Stálé napětí na výstupu

Již nyní je možné jej v předprodeji objednat, stejně jako sadu 5ks cartridge, cena PODu se pohybuje kolem 22-23 USD, sada 5ks cartridge je pak za nějakých 17 dolarů.

Cartridge má objem 2 ml a v ní zabudované žhavicí tělísko má odpor 1,2 Ohmu. Na boku cartridge se nachází gumový špuntík, je tedy možné doplňovat liquid až do úplného vyčerpání žhavicího tělíska.
Podle výrobce je tento POD určený zejména pro vapování náplní s nikotinovou solí, bude ale určitě pracovat i s klasickým liquidem, nejspíše bych doporučoval poměr PG/VG 50/50.

Rozhodně se na tento POD podíváme ještě podrobněji, jeden už je na cestě a doufám, že bude fungovat stejně dobře, jak vypadá.

 

Líbí se vám naše články? Podpořte nás na Patreonu!
Become a patron at Patreon!