JIMMY VAPENDRIX (ICONS) by Pro Vape [RECENZE]

JIMMY VAPENDRIX (ICONS) by Pro Vape..

Dnes tu mám recenzi na aroma, které se opírá spíše o tuzemské ovoce. Pro Vape není první, kdo spojil jablka s hruškami, tak se dnes podíváme, jak se mu to povedlo 😉

Řada Icons od Pro Vape je celá o různých kombinacích ovoce. Prodává se klasických 60ml gorilla lahvičkách, které obsahují 20 ml aromatu. Toto aroma je nutné dolít vlastní bází, případně doplnit nikotinovým boosterem..

Výrobce doporučuje použití báze 70 – 80 % VG 😉

Já jsem dostal aromata již namíchaná a poměr 70/30. Jen jsem si je naboostroval na 1,7 mg/ml..

Popis výrobce říká, že se jedná o směs jablek a hrušek, které jsou vylepšeny o chladivý efekt..

Čekal jsem, že ve vůni budou cítit více jablka, ale hrušky naprosto převládají. Jinak je to příjemná a svěží vůně. Nic proti..

Barva je opět velice světlá, až skoro bezbarvá. Ale bohužel to neznamená, že Vám ochrání spirálky. Naopak. Sladidla udělají s vaším buildem své 😀

Jinak co se chuti týče, tak asi nemám co vytknout. Možná jen to, že jsem čekal větší přítomnost jablek. Dominují rozhodně hrušky. Žádné tvrdé, nakyslé hrušky, nýbrž pěkně sladké a zralé máslovky, ze kterých šťáva doslova stříká..

Jablka samozřejmě cítit jsou, ale jen v pozadí. Těžko poznat, jestli zelená, nebo červená, ale rozhodně jsou trošku nakyslá. A i když hruškám spíše sekundují, tak tam docela pasují. Bez nich by hruška byla asi nudná..

Přítomný cooling agent je u Jimmyho mnohem výraznější, než u předchozích variací. Mně osobně to spíše vyhovuje, ale věřím, že by to mohlo někomu vadit..

Celkově musím Jimmyho hodnotit vysoko, protože i když je to vlastě jednoduchá kombinace, tak je fakt dobrá a dotažená. Řadím ho na stejnou úroveň jako Boba Vaperleyho 😉

Za mě 9/10..

Děkuji eJuice.cz za poskytnutí Jimmy Vapendrix do recenze..