ISOLANI[Recenze]

Tak dnes konečně poslední liquid od společnosti FIVE PAWNS ze speciální řady Taken Three.
 
Základ z čerstvých sušenek zalitých citrónovou polevou vytváří skutečně neodolatelný e-liquid, který si okamžitě zamilujete – praví oficiálního popis prodejce.
 
Liquid se prodává v poměru 65VG/35PG v silách nikotinu 3 – 6 – 12 mg. Zkoušeno na Vapor Giant V5S a v klonu Skyline.
 
Je to liquid světle zlatavé barvy.
 
Citronových dezertovek jsem vyzkoušela nespočet. Je to má oblíbená příchuť. Isolani se ale z celé této řady dosti vymyká?
 
Po celou dobu potahu cítíte jemnou chuť citronovo-cukrové polevy, kterou známe i z mnoha zákusků. Skutečně jemný, decentní, akorát intenzivní citron, nijak zbytečně kyselý.?
 
Ale sušenkový základ je jakýsi divný. Alespoň pro mě, která jsem zvyklá na sušenkové liquidy od Monkey. Dokonce bych si dovolila tvrdit, že sušenku zde skoro žádnou necítím. Ano, nějaký desertový základ v pozadí by se našel. Ale já z tohoto liquidu cítím spíše nějaký tabák. Sladký, jemný, ale prostě tabák. Nemohu si pomoci. Tabák v kombinaci s perníkem.?
 
Celkově to je ale velmi zajímavý liquid a dovolím si tvrdit, že i dobrý. Chuť je harmonická, velice bohatá, lehce těžká, veškeré ingredience krásně provázané. Snad je jen na tento typ liquidu až moc sladký.
 
CELKOVÉ HODNOCENÍ: 8/10
Líbí se vám naše články? Podpořte nás na Patreonu!
Become a patron at Patreon!