INDIGO FLOW (SLUSHY QUEEN) by PJ EMPIRE [RECENZE]

INDIGO FLOW (SLUSHY QUEEN) by PJ EMPIRE..

Nedávno vyšla nová záležitost od rakouských PJ Empire z řady Slushy Queen..
Byl jsem na ni zvědavý, tak jsem si ji koupil ?

Řada aromat Slushy Queen se vyznačuje propracovanou kombinací ovoce a cooling agentu, který se stará o příjemný ledový pocit v ústech a krku ?
Indigo Flow se prodává v originální Chubby Gorilla 60ml lahvičce, která obsahuje 12 ml aromatu v PG stavu. Toto aroma je třeba dolít bází. Pokud dolijete do plna, tak je koncentrace 20 %, takže je vhodné použít bázi s vyšším obsahem VG ?
Já jsem dolil bázi 80VG/20PG a naboostroval na 1.7 mg nikotinu..

Popis říká, že se jedná o chladivý mix černého rybízu, hroznového vína a borůvky..

Vůně je krásně hroznová, ale je cítit i borůvka. Celkově příjemná a svěží, ovocná vůně..
Barva je v podstatě čirá, ale na sluníčku hází fialové odlesky..

Osobně mám moc rád většinu aromat z této chladivé řady. A ani Indigo Flow, nebude výjimkou ?
Měl jsem už mnoho hroznových aromat nebo liquidů, ale podstatná většina z nich, chutnala spíše jako TopTopic. Zde to tak není ?
Je cítit výrazná a šťavnatá chuť hroznů. Těžko říci, jestli červených, nebo bílých. Každopádně jejich chuť je vynikající..
V pozadí je chuť rybízu, trošku borůvek a pokud dobře cítím, tak je tam i náznak malin. Škoda. Na můj vkus by mohly být cítit více. Nicméně to ovocné pozadí je také velmi chutné, jemně nakyslé a svěží ?
A samozřejmě cooláda, která se stará o chladivý pocit v krku a puse, krásně podtrhuje a zvýrazňuje všechny ovocné složky ?

V podstatě mě Indigo nezklamalo, ale asi jsem čekal o malinko více. Pořád mi tam něco chybí. Něco, co mě posadí na prdel, protože základ má kvalitní. Možná trošku žlutého sladkého melounu a nahořklého grapefruitu, by bylo fajn ?

Za mě 9/10, protože podobné kombinace já můžu a chladivé tuplem ?