Imperia: Shark Attack – Melon Shark [Recenze]

Sladký vodní meloun se prolíná s černou třešní. Svěžest této kompozice podtrhuje chladivý pocit – toť popis výrobce této žhavé novinky. Jedná se o klasický shake & vape, kdy v 60ml lahvičce je 10ml aromatu a výrobce doporučuje dolít 40ml boosteru či báze.

Namícháno na 2,5mg nikotinu, 70VG/30PG, zkoušeno na Vapor Giant V5S a klonu Skyline, se spirálkami od Stifa.

Před vodním melounem se mám vždy trochu na pozoru. Mám v živé paměti, jak někdy v roce 2012, tenkrát v mých vaperských začátcích, jsem se na jeden liquid s příchutí vodního melounu strašně těšila, poprvé jsem si ho nalila do tehdy mé egošky na odpočívadle po cestě na dovolenou a po prvním potahu se málem … Jar, jar, jar …. No, musela jsem ho hned vylít. A na tuto neblahou zkušenost si vždy s melounem vzpomenu. Nicméně Shark Attack v dnešní době je někde úplně jinde…

Lahvička opět ozdobena hezkou polepkou se žralokem a po přičichnutí je cítit zejména třešeň. Tak uvidíme. 

Samotné aroma je světle žluté, tak jdeme nalívat a chutnat.

Ale jo, tento meloun je dobrý. Je to ten svěží vodní meloun s hezky vodnatou příchutí, která se docela dobře s třešní prolíná. Coolada je dosti výrazná, není jí v množství nikterak malém, ale není to na škodu a rampouchy vám od pusy viset nebudou. Není to přehnané a příchuť to dobře doplňuje. 

Ač popis výrobce nelže, tak osobně tuto příchuť řadím do škatulky „neurazí ale ani extra nenadchne“. Sice chuťově slušný liquid, čistý, ale mě nějak nebaví. Na druhou stranu, kdo má rád svěží ovocné příchutě s trochou chladivého efektu, směle do něj.

Já jsem prostě skutečně již asi mlsná 

CELKOVÉ HODNOCENÍ: 6,5/10